Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1388 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Praktykant w Dziale Zarządzania Nieruchomościami

  • Warszawa, mazowieckie
  • Praktykant/Stażysta
  • 10.02.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    W T-Mobile Polska S.A. wierzymy, że życie jest bogatsze, kiedy dzielimy się swoimi emocjami i doświadczeniami. Dlatego T-Mobile gwarantuje miejsce pracy, w którym zmiana oznacza szansę na postęp i innowacje. Miejsce wzajemnej inspiracji i niezwykłych wyzwań. Zapraszamy do współpracy!
    Miejsce pracy: Warszawa
    Nr ref.: Praktyki/DZN

    Zakres obowiązków
    • Wsparcie w telefonicznych renegocjacjach umów najmu, dzierżawy
    • Pomoc w sporządzaniu aneksów do ww. umów.
    • Współudział w przygotowywaniu pism, zawiadomień związanych z umowami najmu, dzierżawy w związku z renegocjacją umów

    Wymagania
    • student 3,4 lub 5 roku, preferowane kierunki: prawo, ekonomia, zarządzanie, administracja
    • umiejętność pracy w zespole i realizacji zadań samodzielnych
    • bardzo dobra znajomość obsługi komputera w ramach pakietu MS Office
    • punktualność, sumienność, zaangażowanie
    • wiedza z zakresu zarządzania nieruchomościami będzie dodatkowym atutem.

    Oferujemy
    • elastyczny czas pracy;
    • udział w ciekawym projekcie;
    • referencje;
    • praca w przyjaznej atmosferze;
    • poznanie zasad funkcjonowania dużej korporacji;
    • możliwość zdobycia cennego doświadczenia i wiedzy z zakresu umów najmu, dzierżawy i funkcjonowania firmy w obszarze rynku nieruchomości;

    Naszym przyszłym pracownikom gwarantujemy najlepsze warunki do osiągania wyników i rozwoju oraz doskonałą atmosferę pracy.

    Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesłanie swojego CV i Listu Motywacyjnego na adres: [email protected] z zaznaczeniem numeru referencyjnego w tytule maila.

    W treści CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesyłanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, przez T-Mobile Polska S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Marynarska 12, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 ze zm.), dla potrzeb obecnego i przyszłych procesów rekrutacji.”

    Informujemy, że dokumenty aplikacyjne bez oświadczenia o przetwarzaniu danych osobowych nie będą rozpatrywane. Zastrzegamy sobie prawo do udzielania odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

    T-Mobile Polska S.A.
    ul. Marynarska 12
    02-674 Warszawa

    www.t-mobile.pl

    [email protected]