Praktykant w LNG

  • Warszawa, mazowieckie
  • Praktykant/Stażysta
  • 18.07.2017
  • Ważna jeszcze 23 dni (do 17.08.2017)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

W ramach Programu Złoża Kariery, PGNiG SA poszukuje kandydatów na praktyki:

Miejsce pracy: Warszawa
nr ref.: LNG_07_17

Główne zadania:

  • Sporządzanie raportów, prezentacji, analiz rynkowych na podstawie otrzymanych materiałów;
  • Wsparcie w obsłudze logistycznej w zakresie przeładunku LNG: kontakt z terminalem, odbiorcami oraz innymi podmiotami zaangażowanymi w proces obrotu LNG, koordynacja rozliczeń, rejestracja wykonywanych dostaw i kontrola dokumentacji

Wymagania:

  • Gotowość do podjęcia 3 – miesięcznej praktyki od sierpnia tego roku, w wymiarze 40 godzin tygodniowo;
  • Student ostatniego roku lub absolwent (do 12 miesięcy od obrony pracy dyplomowej) studiów kierunków ekonomicznych, energetyki, logistyki
  • Zaawansowana znajomość języka angielskiego;
  • Średniozaawansowana znajomość Ms Excel i Ms PowerPoint

Oferujemy:

  • Płatną 3 - miesięczną praktykę w wymiarze 40 godzin tygodniowo;
  • Umowę o praktykę absolwencką
Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Na cv prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

UWAGA:
Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesłanie cv wraz z powyższą klauzulą oraz własnoręcznym podpisem (najchętniej skan cv w formacie pdf). Równocześnie informujemy, że cv bez powyższej klauzuli i bez własnoręcznego podpisu nie będą uwzględnione w procesie rekrutacji.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się