Oferta pracy

Praktykant w zespole Business Consulting

KPMGO firmie

Rekrutacja zdalna

KPMG

Inflancka 4a

Warszawa

Czym zajmuje się zespół?

Dołącz do zespołu Business Consulting, który zajmuje się doradztwem w zakresie zarządzania finansami oraz kontrolingu. Wspieramy naszych klientów w zakresie strategicznego zarządzania kosztami przedsiębiorstwa, rachunków kosztów, analiz rentowności klientów oraz analiz inwestycyjnych. Projektujemy systemy informacji zarządczej, kluczowe mierniki efektywności oraz programy zarządzania wartością. Przeprowadzamy transformacje działów finansowych, optymalizujemy procesy i wdrażamy Centra Usług Wspólnych / Centra Kompetencji.

Twoje zadania

  • Realizacja zadań jako wsparcie Project Management Office
  • Udział w zadaniach związanych z robotyzacją procesów
  • Przygotowanie zestawień i raportów na potrzeby projektów

Oczekujemy

  • Statusu absolwenta lub studenta minimum III roku kierunków ekonomicznych, finansowych i pokrewnych
  • Zainteresowania tematyką rachunkowości zarządczej, finansów przedsiębiorstw, ekonometrią
  • Chęci uczestnictwa w projektach realizowanych dla centrów usług wspólnych /centrów kompetencji
  • Umiejętności analitycznego myślenia i rozumienia procesów finansowych
  • Komunikatywności oraz umiejętności pracy w zespole
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office
  • Pełnej dyspozycyjności

Oferujemy

  • Płatne praktyki
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia
  • Udział w ciekawych, międzynarodowych projektach
  • Współpracę z najlepszymi specjalistami
KPMG Sp. z o.o., Departament People&Culture, ul. Inflancka 4A, 00-189 Warszawa

©2020 KPMG Sp. z o.o., polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością i członek globalnej organizacji KPMG składającej się z niezależnych spółek członkowskich stowarzyszonych z KPMG International Limited, prywatną spółką angielską z odpowiedzialnością ograniczoną do wysokości gwarancji. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Nazwa i logo KPMG są znakami towarowymi używanymi na podstawie licencji przez niezależne firmy członkowskie globalnej organizacji KPMG.
Warszawa
Umowa zlecenie

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy