Praktykant w Zespole Cen Transferowych

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Praktykant/Stażysta
  • 08.06.2018
  • Ważna jeszcze 15 dni (do 08.07.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy to największa niezależna polska firma doradztwa podatkowego z zespołem ponad 70 ekspertów: doradców podatkowych, radców prawnych i adwokatów. Łączymy międzynarodowe doświadczenie i najwyższe standardy z praktyczną wiedzą w zakresie polskich podatków i polskiej rzeczywistości gospodarczej. Dajemy szansę rozwoju pod okiem wybitnych ekspertów w zakresie podatków VAT, CIT, PIT, międzynarodowego prawa podatkowego, cen transferowych, akcyzy, cła, podatku od nieruchomości oraz postępowań podatkowych. Z usług MDDP korzysta 5 spośród pierwszych 10 firm z listy Fortune Global 500, Polityka 500 i Rzeczpospolita 500. Nasi eksperci są autorami komentarzy do regulacji podatkowych, ekspertami sejmowymi i ekspertami Komisji Europejskiej, wykładowcami na wiodących uczelniach i konferencjach podatkowych. MDDP jest uznawana za wiodącą firmę doradztwa podatkowego przez International Tax Review, Practical Law Company, Legal 500, Chambers and Partners i Lawyer Monthly. W dotychczasowych rankingach doradców podatkowych publikowanych przez Rzeczpospolitą, Dziennik Gazetę Prawną oraz Forbes, MDDP zajmuje czołowe miejsce w kategorii największych firm, a partnerzy MDDP są wymieniani w gronie najlepszych doradców w swoich specjalizacjach.

    W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Obowiązki:

    • przygotowywanie projektów dokumentacji cen transferowych,
    • przygotowywanie analiz benchmarkingowych,
    • przygotowywanie projektów korespondencji elektronicznej z klientami,
    • bieżące wsparcie członków zespołu przy innych realizowanych projektach z zakresu cen transferowych.

    Wymagania:

    • student 4-5 roku kierunków ekonomicznych,
    • bardzo dobra znajomości MS Office: Excela, Word, PowerPoint,
    • bardzo dobra znajomość angielskiego,
    • chęć do pozyskiwania wiedzy w zakresie cen transferowych i analiz ekonomicznych,
    • zainteresowanie działalnością międzynarodowych grup kapitałowych,
    • umiejętności w zakresie pracy w zespole projektowym i przy kilku projektach równocześnie,
    • umiejętności analityczne,
    • umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,
    • umiejętność pracy w zespole i budowania pozytywnych relacji,
    • bardzo dobra organizacja pracy i zaangażowanie.

    Oferujemy:

    • pracę w zespole o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • możliwość rozwoju zawodowego oraz udział w realizacji dużych projektów dla największych polskich i międzynarodowych przedsiębiorstw,
    • atrakcyjną lokalizację biura w samym centrum Warszawy,
    • elastyczny grafik, dopasowany do planu zajęć.

    Osoby zainteresowane aplikacją na to stanowisko prosimy o wypełnienie formularza rekrutacyjnego:

    Poznaj nas bliżej:

    Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi Kandydatami.

    W procesie rekrutacji postępujemy zgodnie z przepisami prawa, dlatego prosimy o przekazywanie danych
    w zakresie określonym w art. 22.1, par. 1. Kodeksu Pracy. Jeśli chcieliby Państwo podać nam dodatkowe informacje na swój temat, bardzo prosimy o zamieszczenie w swoim zgłoszeniu dodatkowej wyraźnej zgody, zgodnie z poniższym wzorem:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka doradztwa podatkowego Sp. z o.o., a także podmioty z grupy: MDDP sp. z o.o. Finanse i Księgowość sp. k.; MDDP Olkiewicz i Wspólnicy Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych sp. k.; MDDP Sp. z o.o. Akademia Biznesu sp. k.; MDDP Sp. z o.o.”