Oferta pracy

Praktykant w Zespole Data Science i Raportowania

EOS KSI Polska Sp. z o. o.

Bitwy Warszawskiej 1920 r. 7A

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie analiz statystycznych, rekomendacja działań na podstawie przeprowadzonych analiz

  • Tworzenie modeli ekonometrycznych na potrzeby innych jednostek w firmie

  • Przygotowanie raportów i zestawień w języku SQL

  • Analiza danych, rekomendacja właściwego toku przyszłego postępowania, zgodnie z określonymi wymogami oraz dbałością o integralność z istniejącym systemem raportowym, a także z uwzględnieniem wydajności tworzonych rozwiązań

  • Przebudowa i optymalizacja istniejących rozwiązań raportowych

Nasze wymagania

  • Znajomość języka SQL

  • Znajomość języka R lub Python

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Otwartość na nowe wyzwania, zaangażowanie w wykonywane zadania

  • Dyspozycyjność min. 3 dni w tygodniu

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów na kierunku ekonomicznym, matematycznym lub innym związanym z analizą danych

To oferujemy

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku, w firmie finansowej o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Współpraca z doświadczonym, zgranym zespołem profesjonalistów

  • Praktyki płatne (3 miesiące z możliwością przedłużenia)

  • Szerokie możliwości rozwoju również w ramach Akademii Wiedzy i Umiejętności EOS

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

EOS KSI Polska należy do międzynarodowej grupy EOS Holding, w którym pracują eksperci w dziedzinie międzynarodowego zarządzania wierzytelnościami. Więcej na https://pl.eos-solutions.com

Grupa EOS jest częścią międzynarodowej Grupy OTTO, dostarczającej usługi finansowe dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów. Dzięki naszym pracownikom na całym świecie rozwijamy się każdego dnia.

Oferujemy różnorodne działania w innowacyjnym środowisku pracy. Cenimy sobie kreatywność, uczciwość i zaufanie.

Przewiń do profilu firmy