Praktykant w Zespole HR

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Praktykant/Stażysta
  • 2017-09-13
  • Ważna jeszcze 22 dni (do 2017-10-13)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

BEIERSDORF MANUFACTURING POZNAŃ
Beiersdorf Manufacturing Poznań to zgrany zespół 350 pracowników, w których potencjał głęboko wierzymy i wspieramy ich wszechstronny rozwój. Jesteśmy firma produkcyjną - najnowsze technologie, urządzenia i systemy zapewniają, że każdy kosmetyk tutaj wyprodukowany to kosmetyk najwyższej jakości. Około 90 procent z nich eksportujemy do ponad 30 krajów na całym świecie.

ZADANIA:

  • Wsparcie projektów rekrutacyjnych (tworzenie ogłoszeń, kontakt z kandydatami, pomoc w rozmowach kwalifikacyjnych i sesjach AC)
  • Współtworzenie i realizacja strategii Employer Brandingowej BMP
  • Udział w bieżących procesach HR-owych

OCZEKIWANIA:

  • Rok studiów: III-V preferowane kierunki: Zarządzanie Zasobami Ludzkimi, Biznes Międzynarodowy, Psychologia, itp.
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w grupie
  • Zainteresowanie obszarem Human Resources
  • Dostępność min. 2 dni w tygodniu w okresie wrzesień - marzec

OFERTA BMP:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia wymaganego na rynku pracy oraz szansę rozwoju poprzez odbycie płatnej praktyki w dziale HR w międzynarodowej firmie produkcyjnej
  • Możliwość zapoznania się z metodami prowadzenia procesu rekrutacyjnego (selekcji aplikacji, rozmów)
  • Wsparcie opiekuna, informację zwrotną
  • Bycie częścią prężnie działającego, otwartego na dzielenie się wiedzą i doświadczeniem działu HR
  • Potwierdzenie odbycia praktyk

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się