Ta oferta pracy jest nieaktualna od 223 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Praktykant w Zespole HR

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Praktykant/Stażysta
  • 2017-09-13

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    BEIERSDORF MANUFACTURING POZNAŃ
    Beiersdorf Manufacturing Poznań to zgrany zespół 350 pracowników, w których potencjał głęboko wierzymy i wspieramy ich wszechstronny rozwój. Jesteśmy firma produkcyjną - najnowsze technologie, urządzenia i systemy zapewniają, że każdy kosmetyk tutaj wyprodukowany to kosmetyk najwyższej jakości. Około 90 procent z nich eksportujemy do ponad 30 krajów na całym świecie.

    ZADANIA:

    • Wsparcie projektów rekrutacyjnych (tworzenie ogłoszeń, kontakt z kandydatami, pomoc w rozmowach kwalifikacyjnych i sesjach AC)
    • Współtworzenie i realizacja strategii Employer Brandingowej BMP
    • Udział w bieżących procesach HR-owych

    OCZEKIWANIA:

    • Rok studiów: III-V preferowane kierunki: Zarządzanie Zasobami Ludzkimi, Biznes Międzynarodowy, Psychologia, itp.
    • Komunikatywność, umiejętność pracy w grupie
    • Zainteresowanie obszarem Human Resources
    • Dostępność min. 2 dni w tygodniu w okresie wrzesień - marzec

    OFERTA BMP:

    • Możliwość zdobycia doświadczenia wymaganego na rynku pracy oraz szansę rozwoju poprzez odbycie płatnej praktyki w dziale HR w międzynarodowej firmie produkcyjnej
    • Możliwość zapoznania się z metodami prowadzenia procesu rekrutacyjnego (selekcji aplikacji, rozmów)
    • Wsparcie opiekuna, informację zwrotną
    • Bycie częścią prężnie działającego, otwartego na dzielenie się wiedzą i doświadczeniem działu HR
    • Potwierdzenie odbycia praktyk