Oferta pracy

Praktykant w zespole programistów

AXA Avanssur SA Oddział II w PolsceO firmie

  • Chłodna 51, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • praktykant / stażysta

AXA Avanssur SA Oddział II w Polsce

Chłodna 51

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • .NET MVC

  • C#

  • JavaScript

  • CSS

  • .NET

Mile widziane

  • TypeScript

  • SASS

  • Visual Studio

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Udział w procesie implementacji interfejsu użytkownika aplikacji

  • Realizacja zmian interfejsu użytkownika, które mają bezpośrednie przełożenie na wartość biznesową dostarczaną przez aplikacje

  • Współpraca z dojrzałym zespołem deweloperskim realizując projekty zgodnie z metodyką Agile

  • Praca w pełnym, dojrzałym cyklu tworzenia oprogramowania

  • Ulepszanie istniejącej aplikacji webowej, aby była bardziej intuicyjna dla użytkowników

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Studenci studiów informatycznych lub pokrewnych (min. 3 rok studiów)

  • Realizacja pierwszych projektów z wykorzystaniem C#, .NET MVC, JavaScript, CSS (np. na uczelni)

  • Samodzielność i chęć do podejmowania nowych wyzwań

  • Kreatywność oraz przywiązanie do detali

  • Doskonałe zdolności komunikacyjne i interpersonalne, umiejętność pracy w zespole

  • Dyspozycyjność min. 30 h tygodniowo

  • znajomość TypeScript, SASS, swobodne poruszanie w Visual Studio, umiejętność debugowania

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • agile

Skład zespołu

  • fullstack developer
  • architekt
  • programista testów automatycznych
  • tester manualny
  • product owner
  • project manager

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code

  • code review

  • mierniki jakości kodu

  • statyczna analiza kodu

  • wzorce projektowe

  • pair programming

  • TDD

  • Continuous Deployment

  • Continuous Integration

  • DevOps

  • wsparcie architekta / lidera technicznego

  • active monitoring

  • dokumentacja

  • narzędzia do trackowania zadań

  • automatyzacja testów

  • testy integracyjne

  • testy jednostkowe

  • testy wydajnościowe

  • testy manualne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • mentoring

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Możliwości wykorzystania wiedzy i umiejętności ze studiów w praktyce

  • Ciekawe, ambitne i różnorodne zadania przy realizacji projektu dla klienta biznesowego

  • Wiedza o dobrych praktykach programowania

  • Możliwości rozwoju zawodowego jako programista (możliwość dłuższej współpracy)

  • Doświadczenie w pracy, w w międzynarodowym środowisku biznesowym i technicznym

  • Elastyczne godziny pracy oraz home office (obecnie pracujemy w 100% zdalnie; możliwość połączenia pracy ze studiami)

  • Pracę w dobrej atmosferze, wspierających się zespołach, wśród pracowników, którzy chętnie dzielą się wiedzą m.in. w ramach wewnętrznych inicjatyw rozwojowych)

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • napoje

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników

Jesteśmy wewnętrznym software house’em działającym w ramach międzynarodowej grupy ubezpieczeniowej AXA.

Dostarczamy rozwiązania informatyczne na potrzeby spółek AXA w Europie. Pracujemy na co dzień w języku angielskim, w ramach kilkuosobowych, zgranych zespołów realizując międzynarodowe projekty deweloperskie.

Nasze biuro znajdziesz na ul. Chłodnej 51 w Warszawie. Mimo wyzwań związanych z COVID-19, stale się uczymy, dzielimy wiedzą i rozwijamy, powiększając nasz zespół oraz realizując kolejne projekty IT.

Pamiętaj, że dołączając do naszego zespołu pracujesz dla międzynarodowej Grupy AXA. Przejęcie części spółek AXA przez Uniqa w Polsce nie ma wpływu na naszą działalność.

Przewiń do profilu firmy