Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Praktykant w Zespole Zarządzania Akcjami

Pekao TFI S.A.O firmie

Pekao TFI S.A.

Marynarska 15

Warszawa

poszukuje kandydatów do odbycia:
Praktyki w Zespole Zarządzania Akcjami

Przewidywane zadania:

  • wsparcie Zarządzających w procesie sporządzania Rekomendacji i tworzenie narzędzi inwestycyjnych
  • monitoring bieżących informacji ze spółek notowanych w kraju i za granicą

Wymagania:

  • sprawna obsługa aplikacji pakietu Office, ze szczególnym uwzględnieniem MS Excel
  • znajomość zagadnień z zakresu rachunkowości i corporate finance
  • student lub absolwent kierunków ścisłych / finansów
  • biegła znajomość języka angielskiego
  • udział w programie CFA będzie dodatkowym atutem
  • znajomość języka Python mile widziana

W zamian oferujemy:

  • płatne praktyki wakacyjne z możliwością przedłużenia w czasie roku akademickiego
  • możliwość zdobycia doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość zatrudnienia po zakończeniu praktyk

Zgłoszenia zawierające CV i list motywacyjny prosimy przesyłać za pośrednictwem przycisku:

Prosimy o dopisanie nazwy stanowiska w temacie maila oraz o dołączenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Pekao TFI S.A. z siedzibą w Warszawie moich danych osobowych podanych w dokumentach rekrutacyjnych (np. CV, list motywacyjny) oraz zebranych podczas ewentualnej rozmowy kwalifikacyjnej do celów rekrutacji w obecnym procesie rekrutacyjnym.”

Informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia.

Ogłoszenie archiwalne