Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Praktykant

MJH MOSKWA, JARMUL, HAŁADYJ I PARTNERZY - ADWOKACI I RADCOWIE PRAWNI SPÓŁKA PARTNERSKA

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • praktykant / stażysta
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • praca w zespole transakcyjnym lub procesowym kancelarii,

  • wsparcie starszych prawników w prowadzeniu transakcji lub sporów, uczestniczenie w przygotowywaniu dokumentacji transakcyjnej lub procesowej, research prawny,

  • praca dla największych polskich i zagranicznych Klientów, w tym spółek publicznych i podmiotów regulowanych,

Nasze wymagania

  • student IV lub V roku prawa,

  • interesuje się prawem handlowym, cywilnym lub procedurą cywilną i chce rozwijać się w praktyce transakcyjnej (M&A, B&F, restrukturyzacje) lub procesowej,

  • ma znajomość języka angielskiego prawniczego na poziomie co najmniej C1, drugi język obcy będzie istotnym atutem,

  • jest ambitna i czerpie satysfakcję z pracy prawniczej.

To oferujemy

  • zespół prawników z wieloletnim doświadczeniem zdobytym w najbardziej renomowanych kancelariach polskich i zagranicznych, a także w pracy naukowej na najlepszych wydziałach prawa,

  • najwięksi klienci na rynku, interesujące projekty i spory, duża dynamika kancelarii,

  • jasna ścieżka awansu oraz mentoring, którego celem jest satysfakcjonujący rozwój indywidualny oraz wzajemna nauka młodszych i starszych prawników,

  • możliwość przekształcenia praktyk studenckich w stałą współpracę,

  • relacje oparte na współpracy, dużym wspólnym zaangażowaniu umożliwiającym rozwój kancelarii i poszczególnych prawników w preferowanym kierunku,

  • znakomita lokalizacja kancelarii w samym centrum Warszawy, w zabytkowej kamienicy,

  • Możliwość nawiązania stałej współpracy.