Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Praktykantka/Praktykant HR

Biuro Doradcze

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o staż / praktyki
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • pomoc przy realizacji różnorodnych i ambitnych projektów rekrutacyjnych dla największych graczy na rynku

  • redagowanie i zamieszczanie ogłoszeń rekrutacyjnych

  • przeprowadzanie direct search z wykorzystaniem internetowych narzędzi rekrutacyjnych

  • przeprowadzanie rozmów rekrutacyjnych z kandydatami z całego świata

  • tworzenie raportów rekrutacyjnych

  • aktualizowanie bazy Kandydatów

  • wspomaganie działań z obszaru employer branding i promocji agencji

Nasze wymagania

  • status studenta, min. 3 lub 4 roku (mile widziana psychologia, socjologia, zarządzanie zasobami ludzkimi lub social media, dziennikarstwo)

  • odbyte praktyki z obszaru rekrutacji/ HR/ podobne

  • zainteresowanie branżą HR i chęć „zagłębienia” się w nią :)

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

  • zaawansowana znajomość języka angielskiego (współpracujemy z zagranicznymi klientami!)

  • wytrwałość w dążeniu do celu

  • dobra organizacja pracy

  • pozytywne nastawienie i gotowość do podejmowania nowych wyzwań!

Mile widziane

  • silna motywacja wewnętrzna

  • znajomość programów graficznych

  • posiadanie „lekkiego pióra”

To oferujemy

  • pracę pod okiem ekspertów i pasjonatów branży HR

  • wiele ambitnych wyzwań i pracę przy ciekawych, międzynarodowych projektach

  • bezpłatne praktyki z możliwością przejścia na płatny staż

  • korzystanie z profesjonalnych narzędzi rekrutacyjnych

  • elastyczny czas praktyk (w zależności od preferencji, dostosowanie do planu studiów)

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

Jesteśmy butikową agencją doradztwa personalnego. Tworzymy zgrany zespół doradców i praktyków, specjalizujących się w niestandardowych projektach i niemożliwych rekrutacjach, głównie z obszaru IT i digital marketingu. Wspieramy w rozwoju polskie firmy, amerykańskie korporacje i azjatyckie start-upy. W pracy najważniejszy jest dla nas profesjonalizm i zaufanie. Dzięki nim od lat budujemy i rozwijamy swój międzynarodowy networking.

Przewiń do profilu firmy