Oferta pracy

Praktykantka/Praktykant w zespole SAP

EY (dawniej Ernst & Young)O firmie

EY (dawniej Ernst & Young)

piętro 6. i 14.-19

Warszawa

Nowe technologie mają wpływ na organizacje we wszystkich sektorach, wchodząc w interakcję w niemal każdy obszar, od strategii po operacje, tworząc zarówno szanse, jak i zagrożenia. Wymiana informacji to nowa norma, a tempo zmian jest szybsze niż wszystko, co widzieliśmy wcześniej, dlatego systematycznie pracujemy nad rozwiązaniami które bazują m.in. na technologii SAP, a jednocześnie są istotne pod względem zakresu, wielkości projektu czy inwestycji.

Praktykantka/Praktykant w zespole SAPNumer ref.: POL001IE

Możliwości,
które na Ciebie czekają

Pracujemy w 100 krajach na całym świecie, zatrudniamy 5500 ekspertów SAP. Skupiamy się na strategii, przeprowadzamy transformacje oraz implementujemy rozwiązania. Jesteśmy nagradzanym zespołem ekspertów. Przez pięć lat z rzędu EY zyskał uznanie jako kluczowy globalny partner SAP. W latach 2017-2018 zdobyliśmy nagrodę w kategorii Partner Wdrożeniowy Roku, w 2016 roku w kategorii Jakość a w 2015 roku zostaliśmy uznani za najszybciej rosnącą praktykę SAP na świecie. Jesteśmy jednym z globalnych liderów w obszarze SAP S/4HANA. Implementujemy te rozwiązania w największych organizacjach na całym świecie (znajdujących się na liście Fortune 50).

Twoje główne zadania

  • Wsparcie w projektach związanych z projektowaniem i wdrażaniem funkcjonalności SAP w obszarze finansów i kontrolingu

Umiejętności,
które
wykorzystasz

  • Znajomość procesów biznesowych
  • Biegła znajomość języka angielskiego i języka polskiego
  • Bardzo dobra organizacja pracy

Docenimy również

  • Znajomość języka niemieckiego
  • Znajomość zasad rachunkowości
  • Biegłe posługiwanie się narzędziami MS Office (w tym np. znajomość języka SQL i narzędzi analizy danych)

Pasujesz do nas jeśli:

  • Posiadasz wykształcenie wyższe ekonomiczne lub informatyczne (lub jesteś w trakcie studiów)
  • Jesteś dostępny do pracy w wymiarze pełnego etatu (ewentualnie 3/4 etatu)
  • Jesteś gotowy do wyjazdów służbowych ( poza czasami pandemii - do 80%czasu)

Oferujemy

  • Pracę w zgranym zespole
  • Miłą atmosferę pracy
  • Możliwość szerokiego rozwoju kompetencji, w ramach różnych ścieżek kariery
  • Możliwość zdobycia certyfikatów
  • Dla studentów - płatne praktyki
  • Dla absolwentów - umowę o pracę

Oferujemy:

  • Najlepsza praktyczna szkoła biznesu
  • Różnorodne doświadczenia w ramach różnorodnych projektów
  • Innovate EY - finansowe i merytoryczne wsparcie wewnętrznej przedsiębiorczości
  • Indywidualna mapa szkoleń
  • Elastyczny czas i miejsce pracy
  • Dedykowany Career Counselor
  • Program EY Care&Wellness
  • Biuro z ładnym widokiem i w prestiżowej lokalizacji
Tworzymy miejsce pracy przyjazne osobom z niepełnosprawnościami.
O EY Polska

Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał.
Realizujemy projekty w zakresie: Audytu, Doradztwa Podatkowego, Transakcyjnego i Biznesowego (w tym IT).
Zatrudniamy ponad 240 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie. W Polsce jest nas ponad 2800, a pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu.

Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy.
Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym również Ty poradzisz sobie z najbardziej prestiżowymi projektami.

EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszych pracowników.
EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy