Praktykantka/Praktykant w Zespole Tax Technology and Transformation (TTT)

EY (dawniej Ernst & Young)

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • umowa zlecenie
  • część etatu
  • praktykant / stażysta
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Analiza danych podatkowych (głównie z obszaru VAT) a także procesów podatkowych w Spółkach na potrzeby projektów z obszaru Tax Tech;

  • Aktywne uczestnictwo we wdrożeniach narzędzi IT, rozwijanych przez specjalistów EY, optymalizujących i automatyzujących procesy podatkowe (kalkulacje i raportowania) zarówno dla Klientów polskich jak i zagranicznych;

  • Projektowanie i rozwój procesów opartych o Power BI a także platformy workflow;

  • Opracowywanie koncepcji rozwoju narzędzi IT dedykowanych optymalizacjom procesów rozliczeń podatkowych.

Nasze wymagania

  • Kogo szukamy: Studentek i Studentów od 3 roku, studiujących na kierunkach analitycznych oraz finansowych, w tym: Finanse i Rachunkowość, Prawo, MIESI (Metody ilościowe w ekonomii i systemy informacyjne);

  • Zdolności analitycznego podejścia do rozwiązywania problemów;

  • Otwartości na pracę w zespole oraz dobrego poziomu umiejętności interpersonalnych;

  • Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office (przede wszystkim MS Excel);

  • Otwartości na naukę nowych rozwiązań technologicznych;

  • Dostępność 32 H/tygodniowo.

Mile widziane

  • Zainteresowanie rozwojem w obszarze nowych technologii;

  • Podstawowa znajomość systemu SAP;

  • Podstawowa znajomość polskich przepisów podatkowych;

  • Umiejętność tworzenia makr w MS Excel (VBA);

  • Podstawowe rozumienie narzędzi ETL.

To oferujemy

  • Rozwój zawodowy i szkolenia na najwyższym poziomie;

  • Pracę w profesjonalnym zespole, w otoczeniu ludzi czerpiących radość z tego, co robią;

  • Ambitne projekty dla największych firm krajowych i zagranicznych;

  • Możliwość współpracy z międzynarodową grupą ekspertów EY.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • firmowa biblioteka

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • napoje

  • strefa relaksu

  • wyprawka dla dziecka

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

Etapy rekrutacji
1

2

Rozwiąż testy analityczne.

3

Porozmawiajmy.

Tax Technology & Transformation to dynamicznie rozwijający się Zespół z obszaru technologii, finansów i prawa podatkowego. Przede wszystkim zajmujemy się transformacją podatkową oraz automatyzacją raportowań, czego skutkiem jest optymalizacja procesów podatkowych. W ramach naszych aplikacji wspieramy m.in. raportowania z obszarów JPK, SAF-T (Litwa, Rumunia), MDR, e-Sprawozdania Finansowe, WHT, e-Deklaracje akcyzowe a od niedawna także e-faktury. Nasza praca obejmuje nie tylko wspieranie klientów poprzez realizacje projektów, ale także rozwój wspomnianych autorskich aplikacji z rodziny okEY. W naszym Zespole będziesz pracować na nieszablonowych projektach z zakresu podatków i IT, poznasz od podszewki proces wytwarzania oprogramowania, przygotowywania analiz biznesowych i podatkowych. Będziesz stale się rozwijał w nowoczesnym środowisku pracy pod okiem ekspertów.

Możliwości, które na Ciebie czekają:

Jesteśmy zgranym Zespołem operacyjnym, który stale się rozwija i poszerza swoje kompetencje. Zajmujemy się coraz szybciej rosnącym obszarem digitalizacji podatków i sprawozdawczości finansowej. Rozwijamy własne oprogramowanie oraz wspieramy klientów w dostosowywaniu ich systemów ERP do nowych obowiązków sprawozdawczych. Decydując się na pracę u nas, masz szansę dołączyć do Zespołu nastawionego na nowości i innowacje, bacznie obserwującego aktualne trendy rynkowe i oferującego usługi oraz produkty maksymalnie dostosowane do wymagań klientów, a także wspierającego klientów w definiowaniu i rozumieniu tych wymagań.

EY | Budowanie lepszego świata pracy EY istnieje po to, aby budować lepiej pracujący świat, pomagając tworzyć długoterminową wartość dla klientów, ludzi i społeczeństwa oraz budować zaufanie na rynkach kapitałowych. Dzięki danym i technologii zróżnicowane zespoły EY w ponad 150 krajach zapewniają zaufanie i pomagają klientom rozwijać się, przekształcać i działać. Pracując w zakresie ubezpieczeń, doradztwa, prawa, strategii, podatków i transakcji, zespoły EY zadają lepsze pytania, aby znaleźć nowe odpowiedzi na złożone problemy, przed którymi stoi dziś nasz świat.

Przewiń do profilu firmy