Oferta pracy

Praktyki 6-miesięczne/Staż w Browarze - Warzelnia Talentów

Grupa ŻywiecO firmie

  • Elbląg

    Elbląg, warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta

Twój zakres obowiązków

  • Zapoznasz się z budową i zasadami pracy maszyn i instalacji w całym procesie produkcji piwa

  • Będziesz brać udział w projektach redukujących koszty oraz zwiększających efektywność linii produkcyjnych

  • Będziesz realizować działania zmierzające do uproszczenia procesów z wykorzystaniem szeroko pojętych narzędzi digitalizacyjnych

  • Zarekomendujesz rozwiązania bazując na gromadzeniu i analizie odpowiednich danych (awarie, krótkie przestoje) – weźmiesz też udział w ich wdrożeniu i przeprowadzisz walidację po zakończonym projekcie

  • Będziesz współpracować z innymi browarami, w celu wypracowania najlepszych praktyk

  • Osoby o najwyższym potencjalne rozwojowym wchodzą na ścieżkę liderską, która przygotowuje do pełnienia kluczowych ról i zarządzania zespołem

Nasze wymagania

  • Student V roku lub absolwent kierunku o profilu technicznym lub produkcyjnym (np. mechanika, mechatronika, budowa maszyn, elektrotechnika, elektronika, robotyka, automatyka, zarządzanie i inżynieria produkcji)

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (poziom min. B2)

  • Osoba o dużym potencjale liderskim

  • Pierwsze doświadczenia w postaci praktyk lub aktywność w organizacjach studenckich, mile widziane doświadczenie w zarządzaniu projektem/zespołem

  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne oraz komunikacyjne

  • Duża motywacja do dalszego rozwoju i umiejętność szybkiego uczenia się

To oferujemy

  • Płatne praktyki

  • Poznanie najważniejszych procesów kierujących działaniem firmy piwowarskiej

  • Wdrożenie i integracja z wspólnie innymi praktykantami

  • Szkolenia wewnętrzne

  • Możliwość przedłużenia współpracy na stałe