Oferta pracy

Praktyki - Audyt Instytucji Finansowych

KPMG

KPMG

Inflancka 4a

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Współrealizacja projektów z zakresu badania i przeglądów sprawozdań finansowych oraz usług poświadczających

  • Bezpośrednia współpraca z klientami KPMG w ramach realizowanych projektów przy wparciu doświadczonych ekspertów KPMG

Nasze wymagania

  • Status absolwenta lub studenta minimum III roku studiów kierunków ekonomicznych, finansowych i pokrewnych

  • Zainteresowanie praktycznym podejściem do zagadnień finansowych i chęć związania swojej przyszłości zawodowej z branżą audytorsko-doradczą

  • Nastawienie na pracę o charakterze projektowym i zdobywanie wiedzy od profesjonalistów

  • Zdolności analityczne

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Dostępność od października 2022 roku w pełnym wymiarze godzin (40h/ tyg.)

To oferujemy

  • Płatne praktyki

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Induction – kompleksowe szkolenia wdrożeniowe

  • Buddy Program – komfortowy start

  • Szeroki wybór szkoleń w ramach platformy Degreed

  • Szkolenia LinkedIn Learning

  • Certyfikowane szkolenia Microsoft

  • Służbowy iPhone i laptop

  • Karta MultiSport

  • Program rekomendacji – bonus za polecenie pracownika

Etapy rekrutacji
1

Aplikacja online

2

Testy analityczne online

3

Test z języka angielskiego online

4

Rozmowa kwalifikacyjna

Czym zajmuje się zespół?

Zespół Audytu Instytucji Finansowych KPMG świadczy profesjonalne usługi audytorskie dla wiodących podmiotów branży finansowej w Polsce. Wśród naszych klientów znajdują się największe banki, zakłady ubezpieczeń, fundusze inwestycyjne i inne instytucje finansowe.

KPMG

Jesteśmy międzynarodową siecią firm audytorsko-doradczych. Od 1990 roku świadczymy w Polsce kompleksowe usługi z zakresu audytu, doradztwa podatkowego, księgowego i prawnego oraz doradztwa transakcyjnego i biznesowego, w tym także IT, dla polskich i międzynarodowych firm oraz instytucji ze wszystkich sektorów gospodarki.

Naszym kapitałem jest wiedza zgromadzona przez 236 000 pracowników w 145 krajach. W Polsce jest nas prawie 2000 osób, które pracują w biurach w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Gdańsku, Katowicach, Łodzi i we Wrocławiu.

Przewiń do profilu firmy