Oferta pracy
Numer referencyjny: 12/P/DPiNW/ES/AG

Praktyki dwumiesięczne w Departamencie Prawnym i Nadzoru Właścicielskiego

Polkomtel Sp. z o.o.

  • ważna jeszcze 7 dni
    do: 24 paź 2021
  • umowa o staż / praktyki
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Konstruktorska 4

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Aktualizacja baz danych dotyczących pełnomocnictw

  • Weryfikacja kompletności wniosków i innej dokumentacji dotyczącej pełnomocnictw

  • Obsługa zapytań o zakres upoważnień pracowników Spółki

  • Weryfikacja dokumentacji spółek zależnych

  • Przygotowywanie projektów dokumentów, w tym uchwał organów spółek

Nasze wymagania

  • Jesteś dyspozycyjnym od poniedziałku do piątku studentem/ studentką

  • Preferowane kierunki: Prawo, Administracja, Zarządzanie

  • Bardzo dobrze posługujesz się pakietem MS Office (Word, Excel, PPT)

  • Znasz język angielski na poziomie B2

  • Aktywnie angażujesz się w powierzone zadnia

  • Wykazujesz gotowość do uczenia się i wykonywania zadań wymagających systematyczności

To oferujemy

  • Możliwość zapoznania się z szeroką gamą dokumentacji korporacyjnej

  • Poznanie praktycznych aspektów funkcjonowania organów spółki kapitałowej

  • Udział w przygotowywaniu dokumentów wymagających zatwierdzenia przez władze Spółki

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Świetną atmosferę współpracy