Praktyki IT w Accenture Song

Accenture Technology

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • praktykant / stażysta
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java

  • .NET

  • Python

  • Android

  • iOS

  • PHP

Twój zakres obowiązków

  • prace programistyczne z obszaru aplikacji mobilnych, e-Commerce, IoT, Ar lub sztucznej inteligencji, przy użyciu najnowszych trendów i technologii

  • będziesz wsparciem projektu, co umożliwi dalszy rozwój Twoich umiejętności technicznych i pracy w zespole

  • projektowanie i wdrażanie aplikacji zgodnie z technologiami oraz UI/UX

  • będziesz dbać o wysoką jakość kodu i tworzyć testy jednostkowe pod okiem doświadczonych developerów

  • będziesz mieć stały kontakt z biznesem w celu precyzowania wymagań projektowych oraz realny wpływ na wybór technologii

  • będziesz pracować z wykorzystaniem metodologii Agile (Scrum)

Nasze wymagania

  • gotowości do zintensyfikowanej nauki, przełożenia teorii na praktykę

  • min. podstawowej znajomości jednego z języków: Javy, Kotlina, Swifta, php, Pythona lub darta(Flutter) oraz programowania obiektowego

  • bazowej znajomości wzorców projektowych,

  • statusu studenta ostatnich lat studiów takich kierunków jak: informatyka, telekomunikacja, elektronika, matematyka, systemy informacyjne etc.

  • dostępności na min. 30 godziny w tygodniu

  • umiejętności swobodnej komunikacji w j.angielskim

  • wcześniejsze doświadczenia z zakresu Android, IOS, Azure/AWS, Drupal (również akademickie) będą dodatkowym atutem

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • agile
  • scrum

To oferujemy

  • prace hybrydowa z naszego biura w Warszawie

  • płatne, kilkumiesięczne praktyki - min. 3 miesiące, 4-5 dni w tygodniu, z elastycznymi godzinami pracy.

  • szansę długoterminowej współpracy – istnieje duże prawdopodobieństwo, że pod koniec stażu zaproponujemy Ci ofertę pracy w pełnym wymiarze godzin

  • ambitne projekty dla najbardziej prestiżowych Klientów na świecie

  • możliwość zdobywania umiejętności, wiedzy oraz doświadczenia podczas pracy w międzynarodowych zespołach oraz z ekspertami z dynamicznie rozwijającego się sektora digital

  • rozwój kariery – oparty na kulturze feedbacku i stałym wsparciu mentora, jasna ścieżka rozwoju od pierwszego dnia pracy oraz pomoc Buddy’ego w nowym miejscu pracy.

  • programy szkoleniowe na każdym poziomie kariery, które pomogą Ci w szybszym zdobywaniu i budowaniu specjalistycznych umiejętności biznesowych, technicznych i zawodowych - obecnie w formie online

Etapy rekrutacji
1

Złożenie CV

2

Rozmowa telefoniczna

3

Testy online (opcjonalnie)

4

Rozmowa techniczna (opcjonalnie)

5

Rozmowa z przyszłym liderem

6

Witamy w Accenture!

Zapraszamy Cię do uczestnictwa w praktykach w Accenture Song, podczas których nauczymy Cię niezbędnych podstaw, które otworzą Ci drogę do zostania wykwalifikowanym developerem - docelowo w firmie Accenture. Podczas kilkumiesięcznych praktyk, gdzie będziemy kłaść ogromny nacisk na pracę zespołową, będziesz miał okazję współpracować z doświadczonymi developerami, czerpać od nich wiedzę a także tworzyć nowoczesne aplikacje i programy (w zależności od deklarowanych preferencji i już zdobytych umiejętności technicznych) mające realne zastosowanie i odzwierciedlające potrzeby na rynku. Zaaplikuj, daj się poznać i powierz nam rozwój swojej kariery!

Przewiń do profilu firmy