Oferta pracy

Praktyki IT w obszarze biznesowym (E-commerce)

Accenture Consulting & Strategy

  • wielkopolskie

    wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • praktykant / stażysta
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Mile widziane

  • SQL

  • Java

Twój zakres obowiązków

  • Definiowanie oraz wdrażanie rozwiązań E-commerce/Digital dla największych Klientów w Polsce i zagranicą,

  • Definiowanie procesów biznesowych i specyfikacji funkcjonalnych projektowanych rozwiązań,

  • Zapewnianie wsparcia analitycznego dla zespołu na wszystkich etapach projektu,

  • Bieżąca współpraca z zespołami deweloperskimi celem koordynacji działań oraz zapewnienia wysokiej jakości dostarczanych rozwiązań.

Nasze wymagania

  • Znajomości zagadnień związanych z wdrażaniem rozwiązań e-commerce/digital lub systemami informatycznymi wykorzystywanymi w tych obszarach (Magento, Salesforce Commerce Cloud, SAP Hybris Commerce),

  • Chęci rozwoju w zakresie CMS - Adobe Experience Manager,

  • Umiejętności analitycznego myślenia,

  • Doświadczenia w projektowaniu i usprawnianiu procesów biznesowych oraz w zbieraniu i analizie wymagań IT - mile widziane,

  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego i polskiego,

  • Dyspozycyjności min. 30 godzin w tygodniu,

  • Aktywnego Statusu Studenta,

  • Kreatywności,

  • Umiejętności pracy w zespole,

  • Gotowości oraz chęci do nauki,

  • Komunikatywności.

  • Aplikacje webowe (np. Model MVC),

  • SQL, HTML/CSS, JavaScript.PHP, JAVA, Ajax, SOAP / REST, XML, Unix/Shell Scripting, ESB lub UML,

  • Zagadnienia SEM/SEO, GTM i GA.

To oferujemy

  • płatne, kilkumiesięczne praktyki - min. 3 miesiące, 4-5 dni w tygodniu, z elastycznymi godzinami pracy i możliwością pracy zdalnej

  • szansę długoterminowej współpracy – istnieje duże prawdopodobieństwo, że pod koniec stażu zaproponujemy Ci ofertę pracy w pełnym wymiarze godzin

  • ambitne projekty dla najbardziej prestiżowych Klientów na świecie

  • możliwość zdobywania umiejętności, wiedzy oraz doświadczenia podczas pracy w międzynarodowych zespołach oraz z ekspertami z dynamicznie rozwijającego się sektora digital

  • rozwój kariery – oparty na kulturze feedbacku i stałym wsparciu mentora, jasna ścieżka rozwoju od pierwszego dnia pracy oraz pomoc Buddy’ego w nowym miejscu pracy.

  • programy szkoleniowe na każdym poziomie kariery, które pomogą Ci w szybszym zdobywaniu i budowaniu specjalistycznych umiejętności biznesowych, technicznych i zawodowych - obecnie w formie online

  • Benefity

  • program akcji pracowniczych

Etapy rekrutacji
1

Złożenie CV

2

Rozmowa telefoniczna

3

Testy online (opcjonalnie)

4

Rozmowa techniczna (opcjonalnie)

5

Rozmowa z przyszłym liderem

6

Witamy w Accenture!

Accenture jest globalną firmą, świadczącą profesjonalne usługi w zakresie technologii cyfrowych, chmury obliczeniowej i bezpieczeństwa. Dzięki szerokiemu doświadczeniu i specjalistycznej wiedzy naszych ekspertów z ponad 40 branż oferujemy usługi w obszarach: Strategy & Consulting, Interactive, Technology i Operations przy wykorzystaniu największej na świecie sieci centrów zaawansowanych technologii i inteligentnych operacji. Zatrudniamy 674,000 pracowników, którzy w codziennej pracy wykorzystują potencjał nowych technologii i ludzkiej kreatywności, świadcząc usługi dla Klientów w ponad 120 krajach. Accenture wykorzystuje innowacje do tworzenia wartości i wspólnego sukcesu dla klientów, partnerów i społeczności. W Polsce biura Accenture mieszczą się w Warszawie, Krakowie, Łodzi, Wrocławiu oraz Katowicach. Pracuje w nich ponad 8 600 pracowników. Odwiedź nasz profil i dowiedz się więcej.

Przewiń do profilu firmy