Logo Pracuj.pl

Praktyki Java/Salesforce

Accenture TechnologyO firmie

  • lubuskie
    lubuskie
  • umowa zlecenie
  • część etatu
  • praktykant / stażysta
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Mile widziane

  • Salesforce

  • Java

  • SQL

  • JavaScript

Twój zakres obowiązków

  • Uzgadnianie i analizowanie wymagań biznesowych z klientem.
  • Projektowanie procesów biznesowych i ich konfiguracją w oparciu o platformę Salesforce.
  • Wsparcie analitycznym dla klienta i zespołu programistycznego.

Nasze wymagania

  • Chęć zdobywania doświadczenia z technologią Salesforce (Programowanie, Konfiguracja, Integracja).
  • Pierwsze doświadczenia w pracy projektowej i/lub pracy z systemami informatycznymi (zwłaszcza systemami CRM).
  • Znajomość jednej z poniższych technologii: Salesforce, Java, SQL, JavaScript, Front End (JQuery / HTML / CSS).
  • Bardzo dobra znajomości języka angielskiego i polskiego.
  • Posiadanie aktywnego statusu studenta.
  • Dyspozycyjność w wymiarze min. 30 godzin w tygodniu.
  • Komunikatywność i kreatywność.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne.
  • Chęć do nauki :)

To oferujemy

  • Płatne praktyki na min. 3 miesiące.
  • Rozwój - od prostych zadań po coraz trudniejsze pod okiem mentora.
  • Ciekawe zadania - współudział w tworzeniu rozwiązań, z których korzystają miliony ludzi na całym świecie.
  • Zdobycie doświadczenia w renomowanej firmie konsultingowej.
  • Po zakończeniu praktyk uzyskanie referencji oraz możliwość zatrudnienia na umowę o pracę - uproszczony proces rekrutacji.

Etapy rekrutacji

1

Złożenie CV

2

Rozmowa telefoniczna

3

Testy online (opcjonalnie)

4

Rozmowa techniczna (opcjonalnie)

5

Rozmowa z przyszłym liderem

6

Witamy w Accenture!

W ramach niniejszego ogłoszenia oprócz tradycyjnej formy współpracy proponujemy również możliwość pracy na odległość, rozumianej jako praca 100% zdalna z miejsca zamieszkania, bezterminowo, również po okresie pandemii. Dla ludzi pracujących w tym trybie przewidujemy dokładnie taką samą ścieżkę i możliwości rozwoju jak dla ludzi pracujących z biur, dodatkową komunikację oraz dwa razy w roku fizyczne spotkania integracyjne.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Accenture Technology

Accenture jest globalną firmą, świadczącą profesjonalne usługi w zakresie technologii cyfrowych, chmury obliczeniowej i bezpieczeństwa. Dzięki szerokiemu doświadczeniu i specjalistycznej wiedzy naszych ekspertów z ponad 40 branż oferujemy usługi w obszarach: Strategy & Consulting, Interactive, Technology i Operations przy wykorzystaniu największej na świecie sieci centrów zaawansowanych technologii i inteligentnych operacji. Zatrudniamy 674,000 pracowników, którzy w codziennej pracy wykorzystują potencjał nowych technologii i ludzkiej kreatywności, świadcząc usługi dla Klientów w ponad 120 krajach. Accenture wykorzystuje innowacje do tworzenia wartości i wspólnego sukcesu dla klientów, partnerów i społeczności. W Polsce biura Accenture mieszczą się w Warszawie, Krakowie, Łodzi, Wrocławiu oraz Katowicach. Pracuje w nich ponad 8 600 pracowników. Odwiedź nasz profil i dowiedz się więcej.

Aktualne oferty pracodawcy
R00004404

Praktyki Java/Salesforce, lubuskie