Logo Pracuj.pl

Praktyki Letnie – Doradca Klienta w Oddziale Banku

Citi HandlowyO firmie

  • Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta
  • praca stacjonarna

Citi Handlowy

Matyi 2

Wilda

Poznań

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Udział w szkoleniach wdrażających z zakresu wybranych produktów bankowych, modelu sprzedaży konta, księgi jakości i zasad badania NPS
  • Zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta
  • Zarządzanie bieżącym ruchem klientów w oddziale
  • Wstępna prezentacja produktów oferowanych przez bank i przekierowywanie do właściwego specjalisty
  • Edukacja i wsparcie klienta w zakresie samoobsługi w ramach transakcji finansowych i niefinansowych
  • Realizacja projektów z zakresu digitalizacji i poprawy jakości obsługi klienta w Oddziale SMART
  • Udział w akcjach marketingowych

Nasze wymagania

  • Dyspozycyjność do pracy na pełny etat w okresie od 3 lipca do 15 września 2023
  • Studenci i studentki wszystkich kierunków
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Bardzo dobra znajomość języków polskiego i angielskiego
  • Otwartość, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Proaktywna postawa i chęć do nauki
  • Mile widziane zainteresowanie bankowością i podstawowa znajomość produktów bankowych

To oferujemy

  • Umowę o pracę na okres Programu Praktyk Letnich oraz benefity pozapłacowe (w tym prywatną opiekę medyczną i dofinansowanie do karty Multisport)
  • Możliwość zdobycia pierwszych doświadczeń zawodowych w jednej z wiodących, międzynarodowych instytucji bankowych
  • Możliwość pracy w nowoczesnym oddziale, mając do dyspozycji sprzęt nowej generacji
  • Wdrożenie do pełnionych obowiązków oraz wsparcie w rozwoju przez cały okres praktyk
  • Rozwój w zakresie umiejętności budowania i rozwijania relacji z klientem, a także kompetencji związanych z organizowaniem i planowaniem pracy, komunikacją i autoprezentacją
  • Możliwość poszerzenia wiedzy z zakresu ekonomii i finansów oraz poznania najlepszych praktyk sprzedaży i obsługi klienta
  • Otwartość na Twoje pomysły i inicjatywę
  • Przyjazną, wspierającą atmosferę pracy w zespole doświadczonych ekspertów chętnie dzielących się wiedzą

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • inicjatywy dobroczynne

Dowiedz się więcej o Programie Praktyk Letnich w Citi Handlowy: https://www.citibank.pl/poland/kariera/program-praktyk-letnich.htm

W Citi Handlowy doceniamy i rozwijamy talenty, inwestując w ambitnych studentów i absolwentów, którzy nie boją się podejmowania wyzwań. Jeśli masz chęć do nauki i pracy ramię w ramię z doświadczonymi profesjonalistami, zapraszamy Cię na Praktyki Letnie w Oddziale Bankowości Detalicznej SMART. Jest to nowoczesny oddział wyposażony w technologię nowej generacji używaną w celach marketingowych i sprzedażowych oraz narzędzia umożliwiające klientom samoobsługę w zakresie transakcji finansowych i niefinansowych.

Aktualne oferty pracodawcy
23612654

Praktyki Letnie – Doradca Klienta w Oddziale Banku, Matyi 2, Wilda, Poznań