Ta oferta pracy jest nieaktualna od 163 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Praktyki Letnie w Browarze - Działy Elektroautomatyki i Produkcji

  • Elbląg, warmińsko-mazurskie
  • Praktykant/Stażysta
  • 2017-03-09

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Grupa Żywiec. Wiele charakterów. Wspólna pasja.
  • Jesteśmy liderem w kategorii piw premium i innowacji oraz sponsorem najlepszych wydarzeń muzycznych: Opener, Męskie Granie, EB Hel Spot czy Party Challange by Desperados.
  • Należymy do Grupy Heineken, najbardziej międzynarodowej firmy piwowarskiej
  • Tworzymy kultowe reklamy, a nasze browary należą do najoszczędniejszych w całej Grupie Heineken
Miejsce pracy: Elbląg

Co oferujemy?

  • płatne, 3-miesięczne praktyki od lipca
  • wdrożenie i integrację z innymi praktykantami
  • poznanie tajników warzenia piwa podczas wizyty w Browarze
  • udział w konkursach i spotkaniach firmowych
  • możliwość dalszej współpracy (połowa Praktykantów z ostatniej edycji otrzymała stałe role)

Poszukujemy:

  • studentów III-V roku kierunków takich jak: inżynieria produkcji, biotechnologia, automatyka i budowa maszyn oraz pokrewnych
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • pierwszego doświadczenia w postaci praktyk lub aktywności w organizacjach studenckich
  • osoby lubiącej nowe wyzwania, która szybko się uczy
  • inicjatywy, otwartości oraz umiejętności współpracy

Poszukujemy 2 praktykantów do następujących zespołów:

Zadania w Zespole Elektroautomatyki:
  • Realizacja projektów usprawniających i zapobiegających awariom oraz optymalizowanie prac konserwacyjno-remontowych zgodnie z zasadami Lean Managementu
  • Konserwacja, kalibracja i modernizacja urządzeń technicznych branży energetycznej, elektrycznej i automatyki przemysłowej

Zadanie w Zespole Produkcji:

  • Udział lub prowadzenie projektów dotyczących redukcji strat w obszarze produkcji piwa
  • Współuczestnictwo w projektach inwestycyjnych i innowacyjnych (co pozwoli nabyć wiedzę zarówno z zakresu prowadzenia procesów, wykorzystania mediów energetycznych jak i zarządzania zespołami)

Poznaj swój zespół!

grupażywiec

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się