Ta oferta pracy jest nieaktualna od 376 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Praktyki Letnie w Browarze - Działy Elektroautomatyki i Produkcji

  • Elbląg, warmińsko-mazurskie
  • Praktykant/Stażysta
  • 2017-03-09

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa Żywiec. Wiele charakterów. Wspólna pasja.
    • Jesteśmy liderem w kategorii piw premium i innowacji oraz sponsorem najlepszych wydarzeń muzycznych: Opener, Męskie Granie, EB Hel Spot czy Party Challange by Desperados.
    • Należymy do Grupy Heineken, najbardziej międzynarodowej firmy piwowarskiej
    • Tworzymy kultowe reklamy, a nasze browary należą do najoszczędniejszych w całej Grupie Heineken
    Miejsce pracy: Elbląg

    Co oferujemy?

    • płatne, 3-miesięczne praktyki od lipca
    • wdrożenie i integrację z innymi praktykantami
    • poznanie tajników warzenia piwa podczas wizyty w Browarze
    • udział w konkursach i spotkaniach firmowych
    • możliwość dalszej współpracy (połowa Praktykantów z ostatniej edycji otrzymała stałe role)

    Poszukujemy:

    • studentów III-V roku kierunków takich jak: inżynieria produkcji, biotechnologia, automatyka i budowa maszyn oraz pokrewnych
    • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
    • pierwszego doświadczenia w postaci praktyk lub aktywności w organizacjach studenckich
    • osoby lubiącej nowe wyzwania, która szybko się uczy
    • inicjatywy, otwartości oraz umiejętności współpracy

    Poszukujemy 2 praktykantów do następujących zespołów:

    Zadania w Zespole Elektroautomatyki:
    • Realizacja projektów usprawniających i zapobiegających awariom oraz optymalizowanie prac konserwacyjno-remontowych zgodnie z zasadami Lean Managementu
    • Konserwacja, kalibracja i modernizacja urządzeń technicznych branży energetycznej, elektrycznej i automatyki przemysłowej

    Zadanie w Zespole Produkcji:

    • Udział lub prowadzenie projektów dotyczących redukcji strat w obszarze produkcji piwa
    • Współuczestnictwo w projektach inwestycyjnych i innowacyjnych (co pozwoli nabyć wiedzę zarówno z zakresu prowadzenia procesów, wykorzystania mediów energetycznych jak i zarządzania zespołami)

    Poznaj swój zespół!

    grupażywiec