Praktyki letnie w obszarze Machine Learning/Artificial Intelligence

EricssonO firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • umowa o staż / praktyki
  • pełny etat, część etatu
  • praktykant / stażysta

Twój zakres obowiązków

  • wizualizacja danych klienta,

  • obliczenia statystyczne,

  • przygotowanie wkładu analitycznego dla starszego zespołu programistów.

Nasze wymagania

  • posiadasz status studenta kierunków technicznych (telekomunikacja, informatyka, IT)

  • interesuje cię rozwój z zakresu telekomunikacji,

  • potrafisz programować w języku C++ oraz Python

  • interesujesz się tematyką sztucznej inteligencji (artificial intelligence) oraz uczenia maszynowego (machine learning)

  • posługujesz się językiem angielskim na poziomie min. średniozaawansowanym,

  • twoja dyspozycyjność to 24-40 godzin tygodniowo.

Mile widziane

  • znajomość algorytmów i bibliotek AI / ML,

  • umiejętność pracy w systemach Linux i Windows.

To oferujemy

  • płatne, 3-miesięczne praktyki na umowę zlecenie,

  • home office z elastycznymi godzinami pracy,

  • pracę w realnych projektach firmowych lub dedykowane projekty do wykonania,

  • współpracę z członkami zespołów XFT(cross-functional teams) pracującymi przy projektach Machine Learning,

  • wsparcie mentora technicznego,

  • dużo cennej wiedzy, którą zdobędziesz od doświadczonych pracowników!

Proces rekrutacji krok po kroku:

  • 1.04-15.05 – zbieranie aplikacji, ich analiza i selekcja wybranych kandydatów

  • 15.04-21.05 – rozmowy rekrutacyjne techniczne oraz z Managerami,

  • 24-31.05 – wyniki rekrutacji i przedstawienie ofert

  • 1.07 – rozpoczęcie praktyk

Praktyki ruszają 1 lipca - nie zwlekaj, aplikuj!