Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Praktyki letnie w obszarze programowania/testowania

EricssonO firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o staż / praktyki
  • pełny etat, część etatu
  • praktykant / stażysta

Twój zakres obowiązków

  • współpraca z zespołami developerskimi i testerskimi z zakresu systemu telekomunikacyjnego w obszarze sieci i protokołów TCP/IP,

  • zbieranie wymagań od innych zespołów, weryfikacja, utrzymanie produktu, automatyzacja i obsługa dokumentacji,

  • rozwój i weryfikacja rozwiązań E2E; praca ze starszym kodem, konserwacja; tworzenie i aktualizowanie dokumentacji,

  • rozwiązywanie problemów powstałych podczas realizacji,

  • rozwój interaktywnego edytora wpisów w bazie danych (CRUD); rozwiązywanie prostych błędów kodu,

  • wsparcie wprowadzania nowych funkcjonalności do systemu telekomunikacyjnego w obszarze Traffic Control 4G lub 5G,

  • przygotowanie aplikacji lub narzędzia do wyszukiwania i prezentacji specyficznej informacji z rozproszonych źródeł (jak strony webowe oraz bazy SQL,

  • uzgadnianie i wprowadzanie zmian w kodzie produktu (C++),

  • praca nad rozwojem i testowaniem oprogramowania; wsparcie programistów wykorzystujących w pracy Python/Jenkins, aby tworzyć narzędzia do automatyzacji testów,

  • pisanie i aktualizacja dokumentacji w JAVA/TypeScript.

Nasze wymagania

  • posiadasz status studenta kierunków technicznych (min. II rok studiów),

  • znasz jeden lub więcej z następujących języków programowania/technologii: C/C++, JAVA, JavaScript/TypeScript, Python/Golang,Bash/Shell, SQL

  • posługujesz się językiem angielskim na poziomie średniozaawansowanym,

  • interesuje cię rozwój w obszarze telekomunikacji i/lub testowania,

  • twoja dyspozycyjność to 24-40 godzin tygodniowo.

Mile widziane

  • znajomość baz danych,

  • znajomość developer tools (Git, Jenkins, Maven),

  • znajomość Groovy lub JAVASwing,

  • znajomość bibliotek i narzędzi QT,

  • znajomość mikroserwisów, kontenerów/dokerów, Kubernetes,

  • znajomość umiejętność pracy w systemach Linux i Windows.

To oferujemy

  • płatne, 3-miesięczne praktyki na umowę zlecenie,

  • home office z elastycznymi godzinami pracy,

  • pracę w realnych projektach firmowych lub dedykowane projekty do wykonania,

  • wsparcie mentora technicznego,

  • ewentualna możliwość zatrudnienia po praktykach w wybranych obszarach,

  • dużo cennej wiedzy, którą zdobędziesz od doświadczonych pracowników!

Proces rekrutacji krok po kroku:

  • 1.04-15.05 – zbieranie aplikacji, ich analiza i selekcja wybranych kandydatów

  • 15.04-21.05 – rozmowy rekrutacyjne techniczne oraz z Managerami

  • 24-31.05 – wyniki rekrutacji i przedstawienie ofert

  • 1.07 – rozpoczęcie praktyk

Praktyki ruszają 1 lipca - nie zwlekaj, aplikuj!