Oferta pracy

Praktyki PHP/ Magento

Accenture Technology

  • opolskie

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie
  • część etatu
  • praktykant / stażysta
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • PHP

Mile widziane

  • SQL

Twój zakres obowiązków

  • Udoskonalanie platformy pod kątem rozszerzalności i skalowalności (np. wielkoskalowe katalogi produktów, zaawansowane rozwiązania cachowania, load balancing itp.), wykorzystując rozwiązania typu: Docker czy Kubernetes

  • Budowa rozwiązań omnichannel – w tym budową i rozwojem optymalnej warstwy integracyjnej (od strony Magento) z zewnętrznymi systemami wspierającymi e-commerce na szeroką skalę: BI, CRM, 3PL (3rd party Logistics), PSP, pamiętając o wydajności, rozszerzalności i bezpieczeństwie takich komponentów

  • Wdrażanie nowoczesnych rodzajów płatności na platformach e-commerce (ewallet, tokenization, etc.)

Nasze wymagania

  • Znajomość PHP 7.x, 8.x oraz znajomość lub chęć poznania architektury Magento 2

  • Umiejętność pisania unit testów oraz zwracania bacznej uwagi na elementy dotyczące wydajności kodu

  • Znajomość zagadnień bazodanowych i umiejętność programowania w SQL: PL/SQL / MySQL / PostgreSQL

  • Umiejętność budowy / pracy z warstwą integracji: GraphQL lub REST/SOAP

  • Znajomość HTML/CSS, JavaScript (jQuery, Knockout, React.js, Bootstrap itp.)

  • Znajomość systemu kontroli wersji np. GIT

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie (poziom co najmniej B2)

  • Aktywny statusu studenta.

  • Dyspozycyjność min. 30 h/tydzień.

  • Znajomości metodyk Agile oraz podstaw teorii z zakresu inżynierii oprogramowania (m.in. OOP, SOLID, DRY, DDD)

  • Znajomość Frameworka/ów PHP

  • Doświadczenie przy pracy z systemami operacyjnymi Linux/MAC

  • Umiejętności interpersonalne / komunikacji

To oferujemy

  • płatne, kilkumiesięczne praktyki - min. 3 miesiące, 4-5 dni w tygodniu, z elastycznymi godzinami pracy i możliwością pracy zdalnej

  • szansę długoterminowej współpracy – istnieje duże prawdopodobieństwo, że pod koniec stażu zaproponujemy Ci ofertę pracy w pełnym wymiarze godzin

  • ambitne projekty dla najbardziej prestiżowych Klientów na świecie

  • możliwość zdobywania umiejętności, wiedzy oraz doświadczenia podczas pracy w międzynarodowych zespołach oraz z ekspertami z dynamicznie rozwijającego się sektora digital

  • rozwój kariery – oparty na kulturze feedbacku i stałym wsparciu mentora, jasna ścieżka rozwoju od pierwszego dnia pracy oraz pomoc Buddy’ego w nowym miejscu pracy

  • programy szkoleniowe na każdym poziomie kariery, które pomogą Ci w szybszym zdobywaniu i budowaniu specjalistycznych umiejętności biznesowych, technicznych i zawodowych - obecnie w formie online

Etapy rekrutacji
1

Złożenie CV

2

Rozmowa telefoniczna

3

Testy online (opcjonalnie)

4

Rozmowa techniczna (opcjonalnie)

5

Rozmowa z przyszłym liderem

6

Witamy w Accenture!

W ramach niniejszego ogłoszenia oprócz tradycyjnej formy współpracy proponujemy również możliwość pracy na odległość, rozumianej jako praca 100% zdalna z miejsca zamieszkania, bezterminowo, również po okresie pandemii. Dla ludzi pracujących w tym trybie przewidujemy dokładnie taką samą ścieżkę i możliwości rozwoju jak dla ludzi pracujących z biur, dodatkową komunikację oraz dwa razy w roku fizyczne spotkania integracyjne.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Accenture jest globalną firmą, świadczącą profesjonalne usługi w zakresie technologii cyfrowych, chmury obliczeniowej i bezpieczeństwa. Dzięki szerokiemu doświadczeniu i specjalistycznej wiedzy naszych ekspertów z ponad 40 branż oferujemy usługi w obszarach: Strategy & Consulting, Interactive, Technology i Operations przy wykorzystaniu największej na świecie sieci centrów zaawansowanych technologii i inteligentnych operacji. Zatrudniamy 674,000 pracowników, którzy w codziennej pracy wykorzystują potencjał nowych technologii i ludzkiej kreatywności, świadcząc usługi dla Klientów w ponad 120 krajach. Accenture wykorzystuje innowacje do tworzenia wartości i wspólnego sukcesu dla klientów, partnerów i społeczności. W Polsce biura Accenture mieszczą się w Warszawie, Krakowie, Łodzi, Wrocławiu oraz Katowicach. Pracuje w nich ponad 8 600 pracowników. Odwiedź nasz profil i dowiedz się więcej.

Przewiń do profilu firmy