Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Praktyki płatne w projekcie Studencki Starter

SZARE KOMÓRKI sp. z o.o.O firmie

  • Łódź, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa zlecenie
  • Praktykant/Stażysta

Stworzyliśmy Studenckie Startery jeszcze w 2007 r.  w czasach gdy sami byliśmy studentami. Pierwsze wydanie w nakładzie 5 tys. książeczek, wyprodukowaliśmy na stancjach i w akademikach przy pomocy zszywaczy i ręcznej pracy naszych koleżanek i kolegów z roku :)

Jak wszyscy studenci, by w pełni korzystać z uroków studenckiego życia potrzebowaliśmy rabatów, firmy w miastach akademickich walczyły o studentów,  połączyliśmy obydwie grupy w projekcie Studencki Starter.

Mimo upływu lat i kilku zmarszczek na skroni, nadal zbliżamy obydwie grupy. W tej chwili obejmujemy swoim zasięgiem większość dużych polskich miast, rocznie wydajemy ok. pół miliona Starterów, do tej pory to ponad 5 milionów różnego rodzaju katalogów rabatowych. Stale realizujemy kampanie marketingowe zarówno lokalnych przedsiębiorców, jak i globalnych koncernów.

Zanim aplikujesz, przeczytaj dokładnie i sprawdź czy ten program jest dla Ciebie.

 Do CV dołącz wiadomość/list motywacyjny w kilku słowach odpowiedz na pytanie: Dlaczego zdecydowałeś się na udział w naszym programie praktyk?

Najważniejsze informacje i plan praktyk.

Jak długo trwają?

2,5 miesiąca

Kiedy się rozpoczynają?

28 lipca 2021r dwudniowe szkolenie w Warszawie.

Czy w trakcie programu praktyk mogę wyjechać na wakacje ?

Tak po uzgodnieniu z opiekunem.

Dla kogo?

Studenci I - IV roku

Kiedy możesz się zgłosić?

do 12 czerwca, ale aplikacje będziemy rozpatrywać na bieżąco

Gdzie się odbywają?

w 15 największych miastach

Czy otrzymasz wynagrodzenie?

tak

Czy podpisujemy umowę ?

Tak podpisujemy umowę zlecenie.

Zadania powierzone w projekcie

  • Pozyskanie do współpracy organizacji studenckich.
  • Spotkania z klientami biznesowymi. Celem spotkań będzie pozyskanie partnerów do projektu "Starter Studencki"
  • Koordynacja produkcji projektów graficznych zleconych przez klienta.
  • Organizacja i nadzór nad dystrybucją Studenckich Starterów.

Jak będziemy Cię wspierać?

  • Dwu dniowe szkolenie z zakresu sprzedaży i zarządzania projektem.
  • Wyposażymy cię w niezbędne narzędzia i materiały.
  • Wsparcie doświadczonego opiekuna. (codzienny kontakt)
  • Pokryjemy wszelkie koszty związane z realizacją praktyk jak np koszty dojazdu.

Co dalej po programie?

Propozycja współpracy dla najlepszych umożliwiająca pracę w trakcie studiów i po ich zakończeniu.

Jesteś osobą energiczną, wytrwałą i nie straszne Ci nowe wyzwania? Jeśli oprócz tego, uparcie dążysz do realizacji postawionych celów, uważasz, że sprawdzisz się w pracy z klientem biznesowym - mamy dla Ciebie płatne praktyki! Zacznij swoją zawodową przygodę w projekcie Studencki Starter!

Program praktyk Studencki Starter skierowany jest do osób chcących związać swoją karierę z działem handlowym, lub planujących w przyszłości własny biznes, gotowych poświęcić się realizacji projektu, potrafiących pracować pod presją czasu, wykazujących inicjatywę w działaniu.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych.
  • Zorientowania na realizację zadania.
  • Zdolności planowania i organizacji swojej pracy.
  • Dyspozycyjności min 30 godzin w tygodniu.
  • Samodzielności, po okresie wdrożenia w pracę działu, realizujesz swoje zadania samodzielnie, przy wsparciu opiekuna. Wymaga to umiejętności planowania pracy oraz samodzielnego wyszukiwania informacji. W ten sposób można nauczyć się najwięcej!
  • Statusu studenta.
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży.

Oferujemy:

  • Uczestnictwo w 2-dniowych warsztatach w małych grupach, które odbędzie się w Warszawie, pokrywamy wszelkie koszty dojazdu, noclegu, wyżywienia.
  • Program praktyk podczas którego zdobędziesz gruntowne doświadczenie w zakresie współpracy z klientem biznesowym.
  • Bezcenne doświadczenie przy samodzielnej i kompleksowej realizacji dużego projektu. Jako uczestnik praktyk będziesz współtwórcą Studenckiego Startera który w październiku trafi do rąk ponad 250 tys. studentów w całej Polsce.
  • Wynagrodzenie.
  • Możliwość zdobycia wielu dodatkowych nagród finansowych podczas całego programu praktyk.
  • Propozycję dalszej współpracy, dla najlepszych. Ponad 40% praktykantów zostaje z nami na dłużej!
  • Zaświadczenie o ukończeniu praktyk.

Ogłoszenie archiwalne