Oferta pracy

Praktyki - Software Development

CloudFerro Sp. z o.o.

Fabryczna 5A

Śródmieście

Warszawa

Technologie, których używamy

Mile widziane

  • Python

Twój zakres obowiązków

  • monitorowanie aplikacji

  • tworzenie dashboardów

  • prace optymalizacyjne

  • CI / CD

  • rozwiązywanie usterek w aplikacjach, tworzenie nowych funkcjonalności

Nasze wymagania

  • student na kierunku informatycznym lub pokrewnym - ukończony minimum 2 rok

  • chęć zdobycia wiedzy w obszarze pisania oprogramowania głównie od strony monitoringowej/CI-CD/observability

  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie i tworzenie dokumentacji systemowej i technicznej

  • znajomość podstawy programowania w Python (mile widziane)

To oferujemy

  • płatne praktyki w formie pracy stacjonarnej lub hybrydowej

  • elastyczne godziny praktyk

  • możliwość przedłużenia współpracy

  • naukę od specjalistów w swojej dziedzinie

  • udział w ciekawych i rozwijających projektach

  • zdobycie doświadczenia w branży kosmicznej u jednego z największych polskich dostawców rozwiązań chmurowych

  • pracę z nowymi technologiami z pełnym zapleczem IT

  • nieformalną i przyjazną atmosferę pracy w biurze na klimatycznym Powiślu

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

CloudFerro jest dostawcą usług przetwarzania danych w chmurze. Zapewnia i obsługuje chmury obliczeniowe dla wyspecjalizowanych rynków, m.in. dla europejskiego przemysłu kosmicznego, badań klimatu i nauki. Posiada duże doświadczenie w przechowywaniu i przetwarzaniu wielkich zbiorów danych, w tym wielopetabajtowych repozytoriów danych satelitarnych obserwacji Ziemi.

Firma oferuje elastyczne rozwiązania w modelu chmury publicznej, prywatnej i hybrydowej, oparte na otwartych technologiach, dostosowane do potrzeb użytkownika i efektywne kosztowo.  Świadczy szeroką gamę usług dodatkowych i dedykowane wsparcie techniczne, realizowane przez lokalny zespół specjalistów IT o unikalnych kompetencjach.

Z rozwiązań CloudFerro korzystają wiodące firmy i instytucje naukowe w Europie z różnych sektorów rynku, przetwarzające wielkie zbiory danych: Europejska Agencja Kosmiczna (ESA), EUMETSAT, Europejskie Centrum Prognoz Średnioterminowych (ECMWF), Mercator Ocean International, Niemiecka Agencja Aero-Kosmiczna (DLR), EGI i wiele innych.

Więcej informacji: www.cloudferro.com

Przewiń do profilu firmy