Oferta pracy
Numer referencyjny: UT/ES/PZWS

Praktyki śródroczne (2 miesięczne) w Zespole Wsparcia Sprzedaży ( B2B )

Polkomtel Sp. z o.o.

Tytusa Chałubińskiego 8

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

u nas możesz rozwijać się w jednym z dwóch obszarów - wybór należy do Ciebie:

oszaru marketingowy, działa w zakresie:

• tworzenia, koordynacji i optymalizacji kampanii sprzedażowych, zasięgowych i dobazowych

• raportowania i analizowania wyników kampanijnych;

• prowadzenie profilu społecznościowego B2B;

• współpraca przy rozwijaniu strony www dla B2B

• doceniamy kreowanie własnych pomysłów wzmacniających efekty stawianego celu ;)

obszar administracyjny, działa w zakresie minimalizowania dostępu do danych klientów:

• Tworzenie i aktualizacja procedur, procesów, map i metryk dla kanałów sieci sprzedaży

• Tworzenie komunikatów i dbałość o bieżące aktualizownaie informacji dla Sieci sprzedaży (baza widzy , newsletter)

• Tworzenie i standaryzacja szablonów dokumentów klienckich i standaryzacja szablonów dokumentów

Wszystkie ww. Działania przy współudziale z Komórkami: Bezpieczeństwa teleinformatycznego, Prawnym, Inspektora Ochrony Danych i innych komórek w firmie.

Nasze wymagania

  • Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku

  • Jesteś studentem/ studentką III – V roku studiów lub posiadasz już status absolwenta

  • Jesteś zaangażowany i świetnie organizujesz swoją pracę

  • Bardzo dobrze posługujesz się pakietem MS Office

  • Aktywnie angażujesz się w powierzone zadnia

To oferujemy

  • Wsparcie opiekuna merytorycznego podczas trwania praktyk

  • Informację zwrotną po odbyciu praktyk oraz certyfikat potwierdzający udział w programie

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Przyjazną atmosferę

  • Praktyki dwumiesięczne