Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Praktyki/ Staż w Dziale Finansów - płatny staż

Boart Longyear Poland Sp. z o.o.

18,3 brutto / godz.
  • Kąty Wrocławskie

    Kąty Wrocławskie, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o staż / praktyki
  • pełny etat, część etatu
  • praktykant / stażysta
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Dołącz do nas i wspieraj nas:

  • w prowadzeniu rejestru faktur i dbaniu o porządek dokumentacyjny,

  • przy archiwizacji dokumentów;

  • w bieżącym księgowaniu i kontroli inwentaryzacji dziennej zapasów,

  • przy przygotowaniu księgowań,

  • w uzgodnieniach kont bilansowych i wynikowych,

  • w wycenie i zakładaniu kosztów dla komponentów produkcyjnych oraz zakupowych,

  • w przygotowywaniu raportów,

  • podczas zamknięcia miesiąca,

  • w pozostałych procesach działu.

Nasze wymagania

  • jest zainteresowana/y zagadnieniami księgowymi, analitycznymi i chce rozwijać się w tym kierunku,

  • dobrze lub w zakresie podstawowym posługuje się językiem angielskim,

  • jest zoorganizowana, sumienna i dokładna,

  • jest dyspozycyjna,

  • posiada status studenta lub status absolwenta,

  • potrafi się poruszać w środowisku MS Office.

To oferujemy

  • staż płatny na okres 12 miesięcy- stawka 18,30 PLN/ h brutto, w pełnym lub niepełnym wymiarze pracy

  • dofinansowanie do sportu i rekreacji,

  • współpracę w przyjaznej atmosferze z najlepszymi profesjonalistami,

  • możliwość uczestnictwa w międzydziałowym programie rozwoju dla stażystów,

  • w czasie pandemii praca zdalna z domu lub połączenie hybrydowe - częściowo praca z domu, a częściowo z biura

  • imprezy integracyjne,

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

Boart Longyear to firma zajmująca się eksploracją złóż. Swoją siedzibę główną mamy w Salt Lake City/ USA, zaś Biura Regionalne i działalność operacyjna zlokalizowane są w wielu krajach na świecie. Jesteśmy liderem w dostarczaniu usług eksploracji złóż, a także specjalistycznego sprzętu do odwiertów.

Do zespołu Centrum Usług Wspólnych zlokalizowanego w Kątach Wrocławskich poszukujemy aktualnie osoby do pracy na stanowisku: Praktyki/ Staż w Dziale Finansów - płatny staż

Przewiń do profilu firmy