Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Praktyki Studeckie w Dziale Sprawozdwaczości i Kosztów

Polskie Linie Lotnicze LOT

Komitetu Obrony Robotników 43

Włochy

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Praca w systemie SAP, moduły FI, Treasure

  • Księgowanie faktur za zakup usług  z zamówieniem i bez zamówienia, krajowych  i zagranicznych

  • Księgowanie wyciągów bankowych

  • Księgowanie dokumentów za wydatki służbowe pracowników

  • Archiwizacja dokumentów księgowych

Nasze wymagania

Poszukujemy Studentki/a który ma już podstawową wiedzę z zakresu rachunkowości.

Znajomość języka angielskiego mile widziana

To oferujemy

Możliwość odbycia bezpłatnych praktyk

Pracę w dynamicznym zespole i  przyjaznej atmosferze

Poznanie struktury firmy, kultury organizacyjnej oraz specyfiki działu Sprawozdawczości i Kosztów

Możliwość poznania systemu SAP

Zdobycie doświadczenia i wiedzy w obszarze odbywania praktyki, dzięki współpracy z naszymi specjalistami.

Potwierdzenie odbycia praktyk oraz ciekawe doświadczenie zawodowe.

Wsparcie opiekuna, który zapozna z firmą i zespołem pracowników, wyznaczy zadania oraz będzie służył wsparciem w rozwiązywaniu trudniejszych problemów.

Elastyczne godziny praktyk.

Realizację zadań w młodym, ambitnym zespole.