Ta oferta pracy jest nieaktualna od 28 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Praktyki Studenckie – Dział Łańcucha Dostaw Sekcja MRP

  • Warszawa, mazowieckie
  • Praktykant/Stażysta
  • 23.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Studiujesz, ale chcesz zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe w największej prywatnej firmie w Polsce?

    Weź udział w płatnych praktykach letnich! Podczas 3 miesięcy zrealizujesz ambitne projekty – samodzielnie i z doświadczonymi ekspertami.

    Zaplanuj swoją ścieżkę rozwoju zawodowego i poznaj strategię działania lidera branży retail.

    Co oferujemy:

    • możliwość zdobycia doświadczenia w jednej z największych prywatnych firm w Polsce
    • samodzielną realizację projektu
    • wsparcie opiekuna merytorycznego podczas trwania praktyk
    • informację zwrotną po odbyciu praktyk oraz certyfikat potwierdzający udział w programie
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • pracę w okresie lipiec-wrzesień
    • przyjazną atmosferę pracy

    Ten program jest dla Ciebie, jeżeli:

    • jesteś studentem/ studentką II – V roku studiów na kierunku nauk ścisłych, m.in. matematyki, statystyki oraz ekonometrii
    • posługujesz się Excelem na poziomie zaawansowanym
    • znasz język angielski w stopniu komunikatywnym (B1/B2)
    • posiadasz zdolności analityczne
    • aktywnie angażujesz się w dodatkową działalność studencką

    Zadania które na Ciebie czekają:

    • wsparcie przy wdrożeniu systemu MRP dla produktów ultra świeżych
    • nadzór systemu MRP poprzez codzienny monitoring parametrów z poziomu operacyjnego SAP
    • dokonywanie codziennej analizy poprawności kalkulacji zapotrzebowania MRP oraz finalnego zamówienia
    • dokonywanie korekt błędów systemowych
    • dokonywanie aktywacji/dezaktywacji artykułów w systemie MRP
    • identyfikację oraz analizę problemów, przygotowanie raportów operacyjnych
    • współpracę z innymi działami firmy, m.in. operacyjnym, danych podstawowych, logistyki, it

    Zaaplikuj już dziś na wyjątkowy program praktyk letnich  - Student Internship Programme.