Praktyki Studenckie – Dział Marketingu

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Praktykant/Stażysta
  • 23.04.2019
  • Ważna jeszcze 4 dni (do 23.05.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Studiujesz, ale chcesz zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe w największej prywatnej firmie w Polsce?

    Weź udział w płatnych praktykach letnich! Podczas 3 miesięcy zrealizujesz ambitne projekty – samodzielnie i z doświadczonymi ekspertami.

    Zaplanuj swoją ścieżkę rozwoju zawodowego i poznaj strategię działania lidera branży retail.

    Co oferujemy:

    • możliwość zdobycia doświadczenia w jednej z największych prywatnych firm w Polsce
    • samodzielną realizację projektu
    • wsparcie opiekuna merytorycznego podczas trwania praktyk
    • informację zwrotną po odbyciu praktyk oraz certyfikat potwierdzający udział w programie
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • pracę w okresie lipiec-wrzesień
    • przyjazną atmosferę pracy

    Ten program jest dla Ciebie, jeżeli:

    • jesteś studentem/ studentką II – V roku studiów na kierunku: marketing, ekonomia, socjologia, bądź psychologia
    • świetnie organizujesz swoją pracę
    • śledzisz trendy na rynku retail w Polsce
    • orientujesz się w mechanizmach i preferencjach konsumenckich
    • znasz język angielski w stopniu komunikatywnym (min B2)
    • dobrze znasz pakiet MS Office
    • posiadasz wysokie umiejętności komunikacyjne
    • aktywnie angażujesz się w dodatkową działalność studencką

    Zadania które na Ciebie czekają:

    • przygotowanie materiałów reklamowych (ATL i BTL)
    • wsparcie przy produkcji kampanii reklamowych
    • analiza komunikacji marek własnych konkurencji w Polsce oraz za granicą
    • analiza konkurencyjnych programów lojalnościowych
    • wsparcie bieżącej obsługi programów lojalnościowych

    Zaaplikuj już dziś na wyjątkowy program praktyk letnich  - Student Internship Programme.