Ta oferta pracy jest nieaktualna od 47 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Praktyki Studenckie

  • Karczew, mazowieckie pokaż mapę
  • Praktykant/Stażysta
  • 06.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Międzynarodowa firma produkcyjno – handlowa MARFLEX – M.J. MAILLIS POLAND Sp. z o.o. poszukuje do swojej siedziby w Karczewie k/Warszawy (ok. 25 km) osoby na stanowiska:

    Miejsce pracy: Karczew
    nr ref. (PS02/2018)

    Zakres obowiązków:

    • Wsparcie działu w bieżącej pracy
    • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów
    • Skanowanie i archiwizacja dokumentów
    • Przygotowywanie zestawienie na potrzeby działu

    Nasze oczekiwania:

    • Gotowość do odbycia 6-12 miesięcznej praktyki
    • Status studenta – kierunku finanse, bankowość
    • Możliwość podjęcia pracy od zaraz
    • Podstawowa znajomość języka angielskiego
    • Podstawowa znajomość MS Excel
    • Zdolność szybkiego uczenia się
    • Skrupulatność i dobra samoorganizacja pracy

    Oferujemy:

    Płatne praktyki w oparciu o umowę zlecenieMożliwość pisania pracy dyplomowejZdobycie cennego doświadczenia m.in. praca w systemie SAPPracę w dużej dynamicznie rozwijającej się firmie
    Doskonalenie zawodowe w doświadczonym zespole

    Elastyczny czas pracy

    Referencje dla przyszłego pracodawcy

    Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie aplikacji CV z podanym numerem referencyjnym i zgodą na przetwarzanie danych osobowych za pomocą przycisku aplikowania.
    Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.