Praktyki studenckie w dziale Finansowo-Ekonomicznym

Polskie Linie Lotnicze LOT

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o staż / praktyki
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • praktykant / stażysta, asystent
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Komitetu Obrony Robotników 43

Włochy

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Zapoznanie z systemem SAP oraz dokumentami księgowymi

  • Wsparcie w księgowaniu zagranicznych faktur zakupu, wyciągów bankowych, rezerw, odpisów na należności

  • Wsparcie księgowania i rozliczania wpłat z tytułu sprzedaży biletów lotniczych

  • Wsparcie w rozliczanie interfejsów dotyczących płatności m.in. kartami kredytowymi

  • Wysyłanie faktur zakupu do merytorycznego potwierdzenia

  • Rozpisywanie rejestrów VAT dotyczących faktur zakupu

  • Sporządzanie raportów z elektronicznego obiegu dokumentów w SAP VIM

Nasze wymagania

  • Chęć odbycia trzymiesięcznych, BEZPŁATNYCH praktyk w wybranym dziale finansowo-księgowym

  • Dyspozycyjność min. 24h tygodniowo

  • Umiejętność pracy zarówno indywidualnej jak i grupowej

  • Chęć zdobycia nowej wiedzy i nowych wyzwań

  • Skrupulatność i dobra organizacja pracy

  • Znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym oraz dobra znajomość MS Office

To oferujemy

  • Możliwość odbycia bezpłatnych praktyk w jednej z najstarszych linii lotniczych na świecie

  • Poznanie struktury firmy, kultury organizacyjnej oraz specyfiki branży lotniczej

  • Możliwość współpracy po odbyciu praktyk