Praktyki Studenckie w Dziale Sprzedaży Poczty i Rozwiązań E-Commerce

Polskie Linie Lotnicze LOT

Komitetu Obrony Robotników 43

Włochy

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca ewidencja w systemie rezerwacyjnym przesyłek pocztowych (import, export);

  • Współpraca za agentami handlingowymi w celu poprawy jakości danych skanowania;

  • Informowanie urzędów pocztowych o statusach przesyłek, analiza zgłaszanych problemów;

  • Kontrola i korygowanie depesz pocztowych oraz nadzór nad transferem danych pomiędzy linią lotnicza a urzędami pocztowymi;

  • Koordynowanie przewozów pocztowych z agentem handlingowym w celu terminowego tranzytu oraz exportu.

Nasze wymagania

  • umiejętność obsługi komputera, a w szczególności MS Excel (poziom podstawowy – proste tabele przestawne)

  • umiejętności analityczne (analiza danych)

  • skrupulatność, dokładność (praca  z liczbami)

  • znajomość angielskiego na poziomie podstawowym

  • dobra organizacja pracy

To oferujemy

  • Możliwość odbycia bezpłatnych praktyk

  • Poznanie struktury firmy, kultury organizacyjnej oraz specyfiki transportu lotniczego cargo i poczty

  • Zdobycie doświadczenia i wiedzy w obszarze odbywania praktyki, dzięki współpracy z naszymi specjalistami.

  • Potwierdzenie odbycia praktyk oraz ciekawe doświadczenie zawodowe.

  • Wsparcie opiekuna, który zapozna z firmą i zespołem pracowników, wyznaczy zadania oraz będzie służył wsparciem w rozwiązywaniu trudniejszych problemów.

  • Elastyczne godziny praktyk.

  • Realizację zadań w młodym, ambitnym zespole.