Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Praktyki - Technolog / Programista / Konstruktor / Inżynier Procesu

ROSINSKI PACKAGING Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

  • Tadeusza Regera 125, Bielsko-Biała
    Bielsko-Biała, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Tadeusza Regera 125

Bielsko-Biała

Twój zakres obowiązków

  • poznawanie procesu produkcji butelek i nakrętek,

  • poznawanie procesu i technologii wykonania form wtryskowych i rozdmuchowych,

  • serwisowanie form rozdmuchowych i wtryskowych,

  • wdrażanie form rozdmuchowych i wtryskowych, uruchamianie produkcji,

  • konstruowanie form oraz detali rozdmuchowych i wtryskowych,

  • poznanie sterowania i programowania obrabiarek CNC,

  • projektowanie 3d detali rozdmuchowych i wtryskowych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe związane z budową maszyn, obróbką skrawaniem, programowaniem, wspomaganiem komputerowym,

  • znajomość języka angielskiego,

  • znajomość programu SolidWorks, NX,

  • znajomość zagadnień technicznych z zakresu przetwórstwa tworzyw sztucznych,

  • znajomość rysunku technicznego.

To oferujemy

  • wynagrodzenie przez cały okres trwania programu szkoleniowego - 6 miesięcy

  • atrakcyjny program stażu w 8 działach firmy

  • możliwość zdobycia cennych praktycznych umiejętności

  • możliwość podjęcia stałej pracy w naszej firmie w ramach kadry inżynierskiej

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

Odbycie programu praktyk umożliwia podjęcie stałej pracy w firmie ROSINSKI PACKAGING na stanowiskach:

  • technolog obróbki skrawaniem

  • programista maszyn CNC

  • konstruktor form i detali z tworzyw sztucznych

  • inżynier procesu wtrysku lub rozdmuchu

  • Mile widziane szkolenia, prace magisterskie, dyplomowe z zakresu powiązanego z w/w dziedzinami.