Oferta pracy

Praktyki w Banku BPS S.A.

Bank Polskiej Spółdzielczości SA

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o staż / praktyki
  • dodatkowa / tymczasowa
  • praktykant / stażysta
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie pracowników Departamentu w bieżącej pracy

  • udział w projektach

  • praktyki będą odbywać się w wybranych działach naszej firmy, a praktykanci będą pracować pod okiem doświadczonych pracowników

Nasze wymagania

  • wykształcenie: student/ka lub absolwent/ka uczelni wyższej

  • dobra znajomość MS Office: Excel, Power Point

  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne

  • umiejętność organizacji samodzielnej pracy

  • dokładność, skrupulatność

To oferujemy

  • możliwość odbycia bezpłatnych praktyk w wybranym Departamencie z obszaru m.in. finansów, ryzyka, HR, IT, marketingu, rachunkowości

  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w ramach bezpłatnych praktyk

  • pracę w zgranym i dynamicznym zespole

  • wsparcie doświadczonych kolegów i koleżanek

  • możliwość dostosowania godzin pracy do grafiku zajęć na uczelni

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy