Oferta pracy

Praktyki w Biurze Zarządzania Ciągłą Zdatnością do Lotu

Polskie Linie Lotnicze LOT

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o staż / praktyki
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • praktykant / stażysta
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Komitetu Obrony Robotników 43

Włochy

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Weryfikacja kompletności i poprawności dokumentacji technicznej samolotów floty PLL LOT S.A.

  • Aktualizowanie danych w systemie CAMO IT (TRAX)

  • Kontakt z producentami komponentowymi, a także sprzętu lotniczego

  • Weryfikacja biuletynów serwisowych

  • Zaznajamianie się z procesem przygotowania oraz wdrażania do użytku służbowego zmian do dokumentacji wewnętrznej

  • Wsparcie podwykonawców CAMO w zakresie wykonywania obsługi technicznej samolotów

  • Weryfikacja terminowości i jakości otrzymywanych danych dla celów raportowania i archiwizacji dokumentów obsługowych samolotów floty PLL LOT

Nasze wymagania

  • Chęć zdobycia nowej wiedzy i poznania branży lotniczej

  • Samodzielność, dokładność i dobra organizacja pracy

  • Dostępność od 20 do 40 godzin tygodniowo

  • Praktyki minimum na okres 2 miesięcy

Mile widziane

  • Wykształcenie lotnicze, techniczne bądź administracyjne

To oferujemy

  • Możliwość odbycia bezpłatnych praktyk w jednej z najstarszych linii lotniczych na świecie

  • Poznanie struktury firmy, kultury organizacyjnej oraz specyfiki branży lotniczej

  • Możliwość współpracy po odbyciu praktyk