Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Praktyki w dziale Badań i Rozwoju

Scope Fluidics S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o staż / praktyki
  • dodatkowa / tymczasowa
  • praktykant / stażysta

Twój zakres obowiązków

Staż polegać będzie na produkcji chipów mikroprzepływowych do użycia w prototypowym urządzeniu do diagnostyki medycznej, w tym: przygotowanie odczynników laboratoryjnych, sporządzanie buforów, obsługę maszyn produkcyjnych oraz montaż chipów. Jeśli jesteś osobą dokładną, skupioną na szczegółach i lubiącą uczyć się nowych rzeczy, ta praca jest dla Ciebie.

Obowiązki:

• Przygotowywanie odczynników niezbędnych w montażu i testach układów mikrofluidycznych

• Przygotowanie i montaż układów mikrofluidycznych

• Testowanie układów mikrofluidycznych

• Raportowanie przebiegu procesu produkcji chipów oraz wyników testów

• Tworzenie dokumentacji produkcyjnej

• Bieżąca współpraca z zespołem produkcyjnym

Nasze wymagania

  • Studenci lub absolwenci z zakresu nauk ścisłych lub techniczne (preferowana biotechnologia; technologia chemiczna; chemia)

  • Dyspozycyjność,

  • Wysoka predyspozycja do prac manualnych oraz prac powtarzalnych

  • Wysoka zdolność koncentracji oraz dobre umiejętności obserwacyjne, skupienie na szczegółach

  • Chęć do nauki i poszerzania zakresu wiedzy

Mile widziane

  • Znajomość specyfiki pracy w laboratoriach biotechnologicznych/chemicznych/biologicznych

To oferujemy

  • Uczestnictwo w unikalnym na skalę świata projekcie wdrożeniowym, pracę nad rewolucyjnym systemem dla diagnostyki medycznej

  • Atrakcyjny, pełen wyzwań staż w interdyscyplinarnym zespole R&D

  • Dostęp do wszechstronnie wyposażonego laboratorium

Scope Fluidics jest inkubatorem start-up’ów technologicznych tworzących systemy diagnostyki medycznej w odpowiedzi na największe globalne zagrożenia w ochronie zdrowia. Obecnie w Grupie funkcjonują dwie spółki celowe pracujące nad odrębnymi systemami diagnostycznymi: Curiosity Diagnostics opracowuje najszybszy na świecie system do wykrywania zakażeń – PCR|ONE, oraz Bacteromic tworząca najbardziej kompleksowy system do oznaczania lekowrażliwości patogenów bakteryjnych.

Scope Fluidics jest spółką notowaną na NewConnect.

Przewiń do profilu firmy

Zgłoszenie powinno zawierać CV oraz list motywacyjny.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.