Oferta pracy

Praktyki w Dziale Finansowym

eService Sp. z o.o.O firmie

  • Jana Olbrachta 94, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o staż / praktyki
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta

eService Sp. z o.o.

Jana Olbrachta 94

Warszawa

Twój zakres obowiązków

Praktyki w Zespole Rozliczeń z Akceptantem:

> Wystawianie faktur, faktur korygujących oraz dokumentów finansowych Akceptantów,

> Archiwizacja oraz wprowadzenie do systemu podpisanych przez akceptanta korekt faktur,

> Księgowanie wyciągów bankowych,

> Realizacja zadań zleconych ad hoc

Praktyki w Zespole Rozliczeń z Organizacjami Płatniczymi:

> Wykonywanie ewidencji księgowej w systemie rozliczeniowym Spółki w zakresie rozliczeń transakcji przez Organizacje Płatnicze,

> Współprowadzenie dziennych tabel rozliczeniowych do celów rozliczeń z Organizacjami Płatniczymi,

> Weryfikacja zgodności rozliczeń dziennych na podstawie wewnętrznych raportów kontrolnych Spółki,

Nasze wymagania

  • jesteś studentem 4-5 roku studiów finanse i rachunkowość, ekonomia i pokrewne

  • jesteś dyspozycyjny min. 35 h w tygodniu

  • dobrze znasz pakiet MS Office, w szczególności Excel (formuły, tabela przestawna)

  • łatwo budujesz relacje i chętnie działasz w zespole

  • swobodnie posługujesz się językiem angielskim

  • mile widziana znajomość VBA

  • … to czekamy właśnie na Ciebie!!!

To oferujemy

  • na płatnych praktykach rozwiniesz swoją wiedzę w zakresie finansów

  • zyskasz możliwość rozwoju profesjonalnego w międzynarodowym otoczeniu spółek z Grupy EVO

  • będzie nad Tobą czuwać mentor, który będzie Cię wspierał w realizacji zadań

  • zyskasz możliwość współpracy ze specjalistami, którzy zawsze odpowiedzą na Twoje pytania i rozwieją wątpliwości

  • w biurze czeka na Ciebie pyszna kawa

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

Jesteśmy liderem rynku – największym agentem rozliczeniowym w Europie Środkowej. Procesujemy blisko 1,5 mld transakcji bezgotówkowych rocznie.

Obsługujemy transakcje dla ponad 358 tys. terminali POS, również dla Klientów z Irlandii, Wielkiej Brytanii, Niemiec oraz Hiszpanii.

eService to najszybciej rozwijająca się firma w obszarze transakcji bezgotówkowych w Polsce.

Nasza firma należy do amerykańskiej spółki EVO Payments International oraz PKO Banku Polskiego.

Przewiń do profilu firmy

Jesteś studentem finansów i rachunkowości lub kierunków pokrewnych? Szukasz ciekawych praktyk? Chcesz pracować w obszarze rozliczeń? Mamy ofertę właśnie dla Ciebie! Dzięki nam zyskasz doświadczenie niezbędne w karierze zawodowej i zdobędziesz nowe umiejętności.

Poszukujemy praktykantów do dwóch zespołów, sam wybierz, gdzie odnajdziesz się lepiej!