Oferta pracy

Praktyki w Dziale Finansowym

eService Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o staż / praktyki
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Jana Olbrachta 94

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

Praktyki w Zespole Rozliczeń

• wystawianie faktur, faktur korygujących oraz dokumentów finansowych Akceptantów,

• archiwizacja oraz wprowadzenie do systemu podpisanych przez akceptanta korekt faktur,

• księgowanie wyciągów bankowych,

• realizacja zadań zleconych ad hoc.

Praktyki w Zespole Księgowości

• przygotowywanie analiz, raportów na podstawie danych księgowych (Excel),

• uzgadnianie kont bilansowych,

• księgowanie faktur,

• udział w procesie zamknięcia miesiąca,

• pomoc w czynnościach administracyjnych.

Praktyki w Zespole Windykacji Należności

• kontakt z dłużnikami za pośrednictwem poczty elektronicznej,

• wysyłka pism windykacyjnych,

• inne obowiązki zlecone przez kierownika.

Nasze wymagania

  • jesteś studentem 4-5 roku studiów finanse i rachunkowość, ekonomia i pokrewne,

  • jesteś dyspozycyjny min. 35 h w tygodniu,

  • dobrze znasz pakiet MS Office, w szczególności Excel (formuły, tabela przestawna),

  • łatwo budujesz relacje i chętnie działasz w zespole,

  • swobodnie posługujesz się językiem angielskim,

  • mile widziana znajomość VBA.

To oferujemy

  • na płatnych praktykach rozwiniesz swoją wiedzę w zakresie finansów,

  • zyskasz możliwość rozwoju profesjonalnego w międzynarodowym otoczeniu spółek z Grupy EVO,

  • będzie nad Tobą czuwać mentor, który będzie Cię wspierał w realizacji zadań,

  • zyskasz możliwość współpracy ze specjalistami, którzy zawsze odpowiedzą na Twoje pytania i rozwieją wątpliwości,

  • w biurze czeka na Ciebie pyszna kawa.

  • Benefity

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • wsparcie psychologiczne

  • dostęp do bezpłatnych porad prawnych i finansowych

We are a Polish company based in Warsaw, from where we serve clients across 11 European countries. As part of the international EVO Group, we are the European hub for IT, technology, management and product development that touch the lives of millions of payment card users every day.

As the largest cashless payment operator in Poland and Central and Eastern Europe, we support businesses in the digital world of payment transactions. We give them the tools to serve their customers even better, regardless of where they are and how they want to make a purchase.

For over 20 years we have been building a world where payment transactions are almost imperceptible, fast, secure and convenient. The continuous evolution of the financial services market requires us to constantly develop, think innovatively and build solutions and competences that did not exist yesterday. We create them and grow with them, growing at a rate of 20% per year.

We believe in the power of our values of honesty, responsibility, diversity and teamwork - thanks to them our employees and customers stay with us for years.

eService is owned by EVO Payments International, listed on NASDAQ, and PKO Bank Polski.

Przewiń do profilu firmy