Oferta pracy

Praktyki w dziale HR

DHL Express (Poland) Sp. z o.o.O firmie

  • Pasjonatów 65, 62-070 Dąbrowa

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa zlecenie
  • Pełny etat, Część etatu
  • Praktykant / Stażysta

Ponad 50 lat temu stworzyliśmy branżę międzynarodowych przesyłek ekspresowych.
  Dzisiaj jesteśmy obecni w ponad 220 krajach i terytoriach. Sukces i pozycję DHL Express na rynku zawdzięczamy ludziom, którzy tworzą klimat naszej firmy. Nasze silne strony to pasja do działania, różnorodne doświadczenie i praca zespołowa, które powodują, że nasza rola na świecie z roku na rok rośnie, dając nam kolejne powody do dumy.

Jeśli szukasz miejsca, w którym każda osoba spotkana przy porannej kawie ma w sobie ,,to coś”, dołącz do zespołu DHL Express na:

Praktyki w dziale HRNumer ref.: HR/06.2021
Twoim zadaniem będzie:
  • Udział w różnorodnych projektach rekrutacyjnych (selekcja CV, umawianie spotkań, przeprowadzanie wstępnych rozmów rekrutacyjnych)
  • Wsparcie w tworzeniu oraz prowadzeniu szkoleń i warsztatów online
  • Publikacja ogłoszeń rekrutacyjnych na portalach pracy oraz poszukiwanie nowych źródeł pozyskiwania Kandydatów
  • Wsparcie w przygotowywaniu różnorodnych raportów HR
  • Koordynacja procesu przeglądu Talentów w organizacji
  • Wsparcie w organizacji ocen pracowniczych
  • Udział w diagnozie kompetencji pracowników (ocena 360)
  • Wsparcie Zespołu Rozwoju oraz HR Business Partnerów w codziennej pracy
Szukamy właśnie Ciebie, jeśli:
  • Szukasz praktyk, podczas których dużo się nauczysz i nie będziesz się nudzić
  • Jesteś dyspozycyjny/a 30-40h tygodniowo (umowa zlecenie)
  • Chcesz zobaczyć jak wygląda praca w zespole HR w najbardziej międzynarodowej firmie na świecie
  • Lubisz, kiedy dużo się dzieje
  • Bardzo dobrze organizujesz swoją pracę
  • Sprawnie posługujesz się Excelem
  • Lubisz pracować w zróżnicowanym zespole
  • Jesteś osobą komunikatywną, sumienną, dokładną i zorientowaną na cel
  • Bardzo dobrze znasz język angielski
Co na Ciebie czeka?
  • Praktyki letnie w zespole HR DHL Express (ok. 3 miesięcy)
  • Ciekawe i różnorodne zadania
  • Projekty, dzięki którym zdobędziesz cenne doświadczenie zawodowe
  • Rozwój umiejętności przy wsparciu doświadczonego zespołu
  • Możliwość udziału w szkoleniach
  • Przyjazny i otwarty zespół HR
  • Niepowtarzalna atmosfera

Ogłoszenie archiwalne