Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Praktyki w dziale HR

DWF Poland Jamka sp.kO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • praktykant / stażysta, asystent

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie projektów korporacyjnych (Employee Engagement Survey, Performance Management, Employer Branding);

  • przygotowywanie eventów, spotkań dla pracowników, szkoleń;

  • wsparcie projektów rekrutacyjnych;

  • tworzenie raportów i analiz HR-owych;

  • wsparcie działu HR w bieżących zadaniach.

Nasze wymagania

  • Status studenta bądź absolwenta studiów (preferowane kierunki: psychologia, zarządzanie zasobami ludzkimi, administracja, prawo pracy);

  • znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym;

  • proaktywne podejście do wykonywanych zadań oraz samodzielność;

  • otwartość, komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole;

  • dyspozycyjność min. 20 godzin tygodniowo;

  • mile widziane doświadczenie w obszarze HR.

To oferujemy

  • Płatne praktyki;

  • elastyczny czas pracy;

  • możliwość zdobycia unikalnej wiedzy i nowego doświadczenia;

  • pracę w międzynarodowym środowisku.