Oferta pracy

Praktyki w Dziale HR

eService Sp. z o.o.O firmie

  • Jana Olbrachta 94, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o staż / praktyki
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta

eService Sp. z o.o.

Jana Olbrachta 94

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie i publikacja ogłoszeń na portalach branżowych

  • wstępna selekcja aplikacji, kontakt z wybranymi kandydatami

  • wsparcie działu HR w prowadzonych projektach z zakresu: szkoleń i rozwoju, rekrutacji, administracji kadrowo-płacowej

Nasze wymagania

  • jesteś studentem 4-5 roku studiów (zarządzanie zasobami ludzkimi, psychologia lub pokrewne)

  • jesteś dyspozycyjny min. 30 godzin w tygodniu

  • łatwo budujesz relacje i chętnie działasz w zespole

  • swobodnie posługujesz się językiem angielskim (min. B2)

  • dobrze znasz pakiet MS Office

  • praca pod presją czasu nie jest dla Ciebie problemem

  • … to czekamy właśnie na Ciebie!

To oferujemy

  • na płatnych praktykach rozwiniesz swoją wiedzę w zakresie HR

  • zaznajomisz się z praktycznym wykorzystaniem systemów rekrutacyjnych oraz prawa pracy

  • zyskasz możliwość profesjonalnego rozwoju w międzynarodowym otoczeniu spółek z Grupy EVO

  • będzie nad Tobą czuwać mentor, który zapozna Cię ze specyfiką pracy w dziale HR

  • zyskasz możliwość współpracy ze specjalistami, którzy zawsze odpowiedzą na Twoje pytania i rozwieją wątpliwości

  • w biurze czekają na Ciebie owocowe środy, chill roomy i dobra kawa

  • Benefity

  • kawa / herbata

  • świętowanie urodzin