Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Praktyki w Dziale Księgowości

Mercedes-Benz Polska Sp. z o.o. O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • praktykant / stażysta

Twój zakres obowiązków

  • archiwizacja umów lub faktur z dostawcami,

  • współpraca z działami w ramach procedur kontroli wewnętrznej,

  • wsparcie Centrum Usług Wspólnych w zakresie monitoringu faktur zakupowych,

  • prace dodatkowe związane ze sprawozdawczością finansową oraz rozliczeniami podatkowymi Spółki.

Nasze wymagania

  • status studenta,

  • studia na kierunkach: Finanse i Rachunkowość, Ekonomia lub pokrewnych,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację,

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, zwłaszcza MS Excel,

  • wiedza z zakresu rachunkowości finansowej oraz podatków,

  • umiejętność analizy i syntezy danych,

  • systematyczność, dokładność, skrupulatność i samodzielność,

  • komunikatywność oraz gotowość do pracy zespołowej.

To oferujemy

  • umowa cywilno-prawna

  • płatna praktyka

  • 30-40 godzin w tygodniu

  • max. 12-miesięcy

  • elastyczny czas pracy

  • możliwość rozwoju

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • parking dla pracowników

Chcesz rozwijać się w obszarze komunikacji? Pasjonuje Cię motoryzacja? Dołącz do zespołu Mercedes-Benz Polska