Oferta pracy

Praktyki w Dziale Księgowości

SPIE Building Solutions Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie, umowa o staż / praktyki
  • praktykant / stażysta
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • porządkowanie dokumentacji księgowej;

  • sporządzanie porozumień z dostawcami do faktur elektronicznych;

  • archiwizacja dokumentów księgowych;

  • księgowanie prostych dokumentów po przeszkoleniu;

  • drukowanie dokumentów dotyczących środków trwałych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie (kierunki: finanse, rachunkowość, pokrewne);

  • dyspozycyjność min. 20 h w tygodniu;

  • dobra znajomość pakietu MS Office;

  • pozytywne nastawienie do pracy i chęć nauki;

  • cechy takie jak: dokładność, dobra organizacja pracy.

To oferujemy

  • płatne praktyki na okres do 3 miesięcy;

  • przyjazną atmosferę i wsparcie zespołu;

  • środowisko pracy skupione na celu;

  • możliwość zdobycia wiedzy z zakresu księgowości;

  • profesjonalne wyposażenie (tel. komórkowy, laptop, odzież firmowa i inne narzędzia pracy);

SPIE BUILDING SOLUTIONS Sp. z o.o. to niezależny europejski lider usług multitechnicznych (Facility Management). Firma wspiera swoich Klientów w utrzymywaniu energooszczędnych i przyjaznych dla środowiska budynków oraz projektuje, dostarcza i instaluje kompleksowe rozwiązania w zakresie systemów bezpieczeństwa, ochrony przeciwpożarowej, teletechniki, automatyki budynkowej i elektromobilności dla wszystkich sektorów rynku.

Grupa SPIE to ponad 48 000 entuzjastów technologii na całym świecie. W Polsce zespół SPIE Building Solutions liczy obecnie ponad 700 osób. W ramach usług multitechnicznych nieruchomości obsługujemy powierzchnię ponad 8 mln m2 na terenie całego kraju. Naszym Klientom gwarantujemy kompleksowe wsparcie na każdym etapie cyklu życia budynku: od koncepcji i projektu instalacji oraz systemów, po ich wykonanie, konserwacje i modernizacje.

Przewiń do profilu firmy