Oferta pracy

Praktyki w Dziale Łańcucha Dostaw Makroregionu

Jeronimo Martins Polska S.A.O firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa zlecenie
  • Dodatkowa/tymczasowa
  • Praktykant / Stażysta

Praktyki letnie w jednym z Biur Regionu Biedronki to dla Ciebie idealna szansa na rozpoczęcie przygody w branży #retail. Pod okiem doświadczonych pracowników naszej firmy weźmiesz udział w ciekawych i angażujących projektach, a także poznasz działalność naszej sieci od środka i sprawdzisz z czym to się je! Rozpocznij z nami swoją ścieżkę rozwoju zawodowego – aplikuj na praktyki letnie w wybranym dziale naszej firmy i pozwól sobie na owocne wakacje z Biedronką!

Praktyki w Dziale Łańcucha Dostaw MakroregionuNumer ref.: DCZW_BY

Jakich osób szukamy?

  • Studiujących Logistykę, Inżynierię produkcji, Ekonomię, Zarządzanie, Transport, itp.,
  • Znających MS Excel na poziomie zaawansowanym,
  • Potrafiących pracować w grupie,
  • Otwartych elastycznych,
  • Samodzielnych i posiadających łatwość w podejmowaniu decyzji,
  • Mile widziana znajomość programu SAP,
  • Dyspozycyjnych w terminie czerwiec-sierpień lub lipiec-wrzesień.

Jakie zadania na Ciebie czekają?

  • Przygotowywanie raportów i analiz na potrzeby własne oraz Działu Operacji,
  • Monitorowanie zapasu w ramach Centrów Dystrybucyjnych Makroregionu,
  • Tworzenie prognoz zamówień,
  • Kontakt z dostawcami w celu wyjaśniania rozbieżności w dostawach,
  • Planowanie dostaw do Centrów Dystrybucyjnych z uwzględnianiem specyfiki i ich możliwości,
  • Bieżące wsparcie Działu Łańcucha Dostaw Makroregionu w codziennej pracy,
  • Praca nad samodzielnym mini-projektem mającym na celu wprowadzenie ulepszenia lub modyfikacji w dziale.

Sprawdź, co zyskasz dołączając do naszego zespołu:

  • Umowa zlecenie,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w największej prywatnej firmie w Polsce,
  • Wsparcie merytoryczne podczas trwania praktyk,
  • Przyjazna atmosfera w miejscu pracy,
  • Informacja zwrotna po odbyciu praktyk oraz certyfikat potwierdzający udział w programie.

Klikając w przycisk Aplikuj wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez spółkę Jeronimo Martins Polska Spółka Akcyjna z siedzibą w Kostrzynie, (62-025)  ul. Żniwna 5, Twoich danych osobowych zawartych w formularzu rekrutacyjnym oraz CV w celu prowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdej chwili możesz skorzystać z przysługujących Ci praw, w tym wycofać zgodę na przetwarzanie danych, uzyskać dostęp do swoich danych; poprosić o: sprostowanie i uzupełnienie danych, usunięcie danych; ograniczenie przetwarzania danych; wyrazić sprzeciw wobec przetwarzania danych, wystąpić o przeniesienie danych i ze skargą do organu nadzorczego. Nasza Polityka Prywatności jest dostępna na stronie: www.karierawjm.pl Szczegóły odnośnie przysługujących Ci praw znajdziesz tutaj: https://karierawjm.pl/wp-content/uploads/2020/03/Polityka-prywatnos%CC%81ci-JMP.pdf

Ogłoszenie archiwalne