Logo Pracuj.pl

Praktyki w Dziale Operacji

eService Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o staż / praktyki
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

Praktyki w Zespole Rejestracji Danych:

> wsparcie w weryfikacji i rejestracji dokumentacji sprzedażowej i posprzedażowej,

> dbanie o prawidłowy obieg dokumentacji,

> wykonywanie innych zadań zleconych przez przełożonych.

Praktyki w Zespole Chargeback:

> weryfikacja dokumentacji, dbanie o prawidłowość otrzymanej dokumentacji i zgodność z wymogami i wytycznymi grupy EVO w szczególności Spółki eService,

> rejestracja kart zatrzymanych,

Nasze wymagania

  • jesteś studentem 4-5 roku studiów,
  • jesteś dyspozycyjny 4, 5 dni w tygodniu,
  • łatwo budujesz relacje i chętnie działasz w zespole,
  • dobrze znasz pakiet MS Office,
  • jesteś samodzielny, rzetelny, odpowiedzialny.

To oferujemy

  • zyskasz możliwość rozwoju profesjonalnego w międzynarodowym otoczeniu spółek z Grupy EVO
  • zyskasz możliwość współpracy ze specjalistami, którzy zawsze odpowiedzą na Twoje pytania i rozwieją wątpliwości
  • w biurze czeka na Ciebie dobra kawa

eService Sp. z o.o.

Zadbaj o swój rozwój - korzystaj z międzynarodowych doświadczeń eService i Grupy EVO Payments International.

Jesteśmy liderem rynku płatności elektronicznych, dostawcą nowoczesnych i niezawodnych usług, z których korzystają klienci w Polsce i 10 krajach Europy.

Od ponad 20 lat budujemy i wdrażamy innowacyjne usługi płatnicze, tworząc dla naszych klientów przyjazny i bezpieczny świat płatności bezgotówkowych.

Nasze doświadczenie i kompetencje sprawiają, że dysponujemy unikalnymi, certyfikowanymi rozwiązaniami technologicznymi, gwarantującymi najwyższą jakość usług i serwisu.

To dzięki nim jesteśmy największym agentem rozliczeniowym w Europie Środkowej i najchętniej wybieranym dostawcą usług płatniczych w programie Polska Bezgotówkowa.

Czekamy na Ciebie już dziś.

Praktyki w Dziale Operacji, Warszawa