Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Praktyki w Dziale Planning & Reporting Vans

Mercedes-Benz Polska Sp. z o.o. O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • praktykant / stażysta

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie procesu zamawiania pojazdów w systemach producenta,

  • wsparcie w bieżących projektach działu,

  • tworzenie raportów w SAP Business Intelligence (SAP Business Objects) przygotowywanych na potrzeby pozostałych działów oraz sieci dealerskiej,

  • analiza jakości danych systemowych dotyczących pojazdów,

  • możliwość zapoznania się z kompletnym procesem sprzedaży (od zamówienia do wydania pojazdu Mercedes-Benz do klienta),

  • przygotowywanie prezentacji zgodnie z zapotrzebowaniem,

  • wsparcie administracyjne (m.in. archiwizacja dokumentów).

Nasze wymagania

  • status studenta,

  • studia na kierunkach: finanse, rachunkowość, ekonomia, IT, administracja lub pokrewny kierunek,

  • dyspozycyjność: 30-40 godzin tygodniowo,

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,

  • umiejętność obsługi programów z pakietu MS Office, w szczególności MS Excel.

Mile widziane

  • podstawowa znajomość SQL / zasad działania baz danych

To oferujemy

  • umowa cywilno-prawna

  • płatna praktyka

  • 30-40 godzin w tygodniu

  • 12-miesięczna praktyka

  • elastyczny czas pracy

  • możliwość rozwoju

  • świeże owoce

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • parking dla pracowników

Dodatkowe informacje

Ciekawi Cię tematyka planowania i raportowania? Chcesz zdobyć doświadczenie w pracy z programami niezbędnymi w tym obszarze? Dołącz do zespołu Mercedes-Benz Polska.