Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Praktyki w dziale Prawnym

Coca-Cola HBC Polska Sp. z o.o.O firmie

Coca-Cola HBC Polska Sp. z o.o.

Żwirki i Wigury 16

Warszawa

TWOJE NOWE STANOWISKO PRACY:

Da Ci szansę wpływania na rozwój naszego biznesu poprzez dostarczanie kultowych produktów do odbiorców, którzy mają silna więź z naszymi markami. Dzięki rodzinnemu środowisku pracy i chętnym do pomocy współpracownikom będziesz w stanie doskonalić swoje umiejętności i osiągać rezultaty o jakich wcześniej nawet nie marzyłeś. Żaden dzień nie będzie taki sam . Będzie to ciekawe wyzwanie do pokonania, którego pomożemy Ci się przygotować tak abyś miał szansę się rozwijać.

TWOJE NOWE ZADANIA:

  • wsparcie Działu Prawnego w codziennych procesach,
  • podstawowe wsparcie innych działów spółki na zasadzie współpracy cross-funkcyjnej,
  • sporządzanie i aktualizacja projektów umów,
  • administracja systemu zarządzania umowami,
  • analiza podstawowych zagadnień związanych z prawem ochrony konkurencji,
  • inne dodatkowo powierzone zadania.

CZY TO SĄ TWOJE TAJNE SKŁADNIKI?

  • status studenta minimum III roku prawa,
  • biegła znajomość języka angielskiego,
  • wysokie umiejętności interpersonalne – umiejętność pracy w zespole,
  • zdolności analityczne,
  • biegła obsługa komputera oraz pakietu MS Office,
  • dyspozycyjność min. 20 godzin w tygodniu, przez okres 4 miesięcy.

OFERUJEMY:

  • płatne praktyki w dziale prawnym lidera rynku FMCG,
  • możliwość kompleksowego poznania specyfiki rynku FMCG,
  • udział w procesach związanych z RODO,
  • możliwość zdobycia doświadczenia w różnych dziedzinach prawa,
  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia,
  • nieograniczony dostęp do naszych produktów :-)

O TWOIM NOWYM ZESPOLE:

Jesteśmy rodziną liczącą ponad 28 tys. pracowników, z których każdy jest sekretnym składnikiem Coca-Cola HBC - jednego z największych producentów napojów na świecie. Nasza codzienna misja to dostarczanie ponad 600 milionom konsumentów wybranych marek, z gamy ponad 190 kultowych napojów, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Jesteśmy utalentowanym zespołem, który odnosi wybitne sukcesy codziennie ucząc się i zwyciężając w 28 krajach na 3 kontynentach, dzięki lokalnym zespołom, które silnie się wspierają.

Myślisz, że możesz być naszym sekretnym składnikiem?

Ogłoszenie archiwalne