Ta oferta pracy jest nieaktualna od 336 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Praktyki w Dziale Rekrutacji

  • Warszawa, mazowieckie
  • Praktykant/Stażysta
  • 19.09.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Miejsce pracy: Warszawa, PRAKTYKI
    Zadania Poszukujemy Oferujemy
    top

     • Wsparcie w realizacji projektów rekrutacyjnych;

     • Tworzenie ogłoszeń rekrutacyjnych;

     • Analiza nadchodzących aplikacji;

     • Preselekcja Kandydatów w rozmowie telefonicznej;

     • Kontakt z Kandydatami i umawianie spotkań rekrutacyjnych;

     • Udział w spotkaniach rekrutacyjnych;

     • Wsparcie pracowników działu w zakresie bieżących spraw administracyjnych.

     • Aktywnych i silnie zmotywowanych studentów (preferowane kierunki to: Zarządzanie Zasobami Ludzkimi, Psychologia, Socjologia),

     • Zainteresowanych rozwojem w ramach HR,

     • Osób, które lubią pracę zarówno indywidualną jak i grupową,

     • Osób, które lubią zdobywać nową wiedzę i nie boją się wyzwań,

     • Studentów z bardzo dobrą znajomością j. angielskiego (min. B2) oraz dobrą znajomością MS Office,

     • Osoby dyspozycyjnej min. 25 h tygodniowo.

    Możliwość odbycia przez Ciebie bezpłatnych praktyk,

    Poznanie struktury firmy, kultury organizacyjnej oraz specyfiki branży lotniczej,

    Zdobycie doświadczenia i wiedzy z zakresu HR, dzięki współpracy z naszymi specjalistami,

    Potwierdzenie odbycia praktyk oraz ciekawe doświadczenie zawodowe,

    Możliwość udziału w szkoleniach wew. LOT,

    Wsparcie opiekuna, który zapozna Cię z firmą i zespołem pracowników, wyznaczy zadania oraz będzie Cię wspierać w rozwiązywaniu trudniejszych problemów,

    Elastyczne godziny praktyk.

    Kliknięcie przycisku „Aplikuj” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Polskie Linie Lotnicze LOT S.A. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.

    top