Oferta pracy

Praktyki w Konsultingu IT - CRM/Salesforce

Accenture Technology

  • opolskie

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Salesforce

  • CRM

O projekcie

Cenisz sobie innowacyjne produkty i doskonale poruszasz się w nowych technologiach? Dołącz do zespołu Salesforce w Accenture - największego Partnera Salesforce na świecie. Razem z nami wdrażaj najbardziej złożone, nowoczesne systemy oparte na rozwiązaniach Cloud Computing i kształtuj przyszłość wiodących globalnych przedsiębiorstw.

Salesforce to CRM numer 1 na świecie, z którego korzysta już ponad 150,000 firm. Od sprzedaży po marketing i społeczności - wszystko w jednym systemie, wdrożone często bez linijki kodu. Ekosystem Salesforce to między innymi chmura IT o wiodącej renomie, stale rosnący świat aplikacji na AppExchange czy rozwiązania AI, które razem tworzą one-stop-shop do zarządzania relacją z klientem.

Twój zakres obowiązków

  • Uzgadnianie i analizowanie wymagań biznesowych z klientem.

  • Projektowanie procesów biznesowych i ich konfiguracja w oparciu o platformę Salesforce.

  • Wsparcie analityczne dla klienta i zespołu programistycznego.

Nasze wymagania

  • Chęci zdobywania doświadczenia z technologią Salesforce - konfiguracja, tworzenie nowych funkcjonalności bez programowania [clicks not code], administracja, a w przyszłości rola konsultanta Salesforce.

  • Pierwszych doświadczeń w pracy projektowej i/lub pracy z systemami informatycznymi (zwłaszcza systemami CRM).

  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego i polskiego.

  • Posiadania aktywnego statusu studenta.

  • Dyspozycyjności w wymiarze min. 30 godzin w tygodniu.

  • Komunikatywności i kreatywności.

  • Wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych.

  • Chęci do nauki :)

To oferujemy

  • Płatne praktyki na min. 3 miesiące.

  • Rozwój - od prostych zadań po coraz trudniejsze pod okiem mentora.

  • Ciekawe zadania zadania - współudział w tworzeniu rozwiązań, z których korzystają miliony ludzi na całym świecie.

  • Zdobycie doświadczenia w renomowanej firmie konsultingowej.

  • Po zakończeniu praktyk uzyskanie referencji oraz możliwość zatrudnienia na umowę o pracę - uproszczony proces rekrutacji.

Etapy rekrutacji
1

Złożenie CV

2

Rozmowa telefoniczna

3

Testy online (opcjonalnie)

4

Rozmowa techniczna (opcjonalnie)

5

Rozmowa z przyszłym liderem

6

Witamy w Accenture!

Dołącz do naszego zespołu realizującego projekty IT dla wiodących instytucji finansowych współtworzących rynki kapitałowe w Polsce oraz EU. Jako część naszego międzynarodowego zespołu będziesz współpracował z kolegami i koleżankami z różnych części świata, rozwijając swoje umiejętności analizy potrzeb klientów, projektowania i tworzenia optymalnych rozwiązań. Będziesz wdrażał nowoczesne systemy informatyczne o ugruntowanej pozycji rynkowej oraz rozwijał unikalną wiedzę biznesowo-techniczną w Obszarze Rynków/Skarbu.

Nasza praktyka obejmuje wdrożenia systemów FO, MO oraz BO, zarówno gotowych jak i w pełni kastomowych, oferujemy usługi dla wszystkich wiodących rozwiązań. Pracujemy dla takich klientów jak banki, ubezpieczyciele, duże firmy z własnymi działami treasury. Oferujemy usługi doradztwa strategicznego, optymalizacji procesów, analiz biznesowych i systemowych, wdrożeń oraz utrzymania systemów.

Przewiń do profilu firmy